Řada přepínačů ProSafe NETGEAR má vedoucí postavení na trhu

Santa Clara, Californie, 19. Prosince, 2005: NETGEAR Inc. , celosvětový dodavatel technologicky vyspělých značkových síťových produktů, dnes oznámil výsledky zprávy o prodeji uveřejněné v NPD Distributor Weekly POS, které ukazují, že výnosy z prodeje špičkové řady přepínačů ProSafe společnosti NETGEAR nadále dominují v kategorii inteligentních přepínačů, nejrychleji rostoucí kategorii přepínačů v Severní Americe v roce 2005.
Řada přepínačů ProSafe NETGEAR má vedoucí postavení na trhu

NETGEAR, který dal základy této kategorii v roce 2003 uvedením prvního inteligentního přepínače, podle nejnovější zprávy o prodejích v této kategorii i nadále dominuje s 55.8  procenty výnosů z prodeje v Severní Americe. Tato kategorie každým rokem roste o 600 procent (nejrychleji rostoucí kategorie přepínačů v roce 2005).

 

„V roce 2003 NETGEAR způsobil revoluci v oblasti přepínačů, když uvedl první inteligentní přepínač, tj. novou kategorii přístrojů, které za cenu neřízeného přepínače poskytují hlavní řídící funkce, ovládané přes intuitivní grafické rozhraní v internetovém prohlížeči,“ řekl Kevin Allan, ředitel produktového marketingu společnosti NETGEAR. „Rychlý růst této kategorie v roce 2005 ukazuje, že si stále více zákazníků uvědomuje cenové výhody nasazení těchto přístrojů řízených přes SNMP. Inteligentní přepínače nabízejí základní řídící funkce, které umožňují změnu velikosti síťové infrastruktury bez nutnosti zaměstnávat potřebné IT specialisty a nejsou tak složité jako plně řízené sítě. Tyto přístroje jsou ideálním řešením pro rostoucí obchodní sítě. Stále více zákazníků volí inteligentní přepínače ProSafe společnosti NETGEAR, a častěji než všechny ostatní konkurenční produkty dohromady, a to kvůli nejvyšší hodnotě, výkonu a spolehlivosti, které produkty NETGEAR ve své kategorii nabízejí.“

 

Řada inteligentních přepínačů společnosti NETGEAR zahrnuje 16portový inteligentní přepínač ProSafe (GS716T), 24portový inteligentní přepínač ProSafe (GS724T), 48portový inteligentní gigabitový přepínač ProSafe (GS748T), 48portový inteligentní 10/100 přepínač ProSafe se dvěma gigabitovými porty (FS750T2), 24portový inteligentní 10/100 přepínač ProSafe se dvěma gigabitovými porty (FS726T), 24portový inteligentní 10/100 přepínač ProSafe se dvěma gigabitovými porty a napájením přes ethernet (FS726TP), 24portový inteligentní stohovatelný 10/100 přepínač ProSafe se čtyřmi gigabitovými porty (FS728TS), 48portový inteligentní stohovatelný 10/100 přepínač ProSafe se čtyřmi gigabitovými porty (FS752TS) a 48portový inteligentní stohovatelný 10/100 přepínač ProSafe se čtyřmi gagabitovými porty a napájením přes ethernet (FS752TPS).

 

O společnosti NETGEAR®, Inc.

NETGEAR® (Nasdaq: NTGR) navrhuje technologicky vyspělé značkové síťové produkty, které splňují specifické potřeby malých a středně velkých firem a domácích uživatelů. Nabídka produktů společnosti NETGEAR umožňuje uživatelům sdílet přístup k internetu, periferní zařízení, soubory, digitální multimediální obsah a aplikace v rámci většího počtu osobních počítačů a dalších zařízení podporujících internet. Sídlo společnosti NETGEAR se nachází v městě Santa Clara v Kalifornii.

Témata článku: Gigabitový ethernet

Aktuální číslo časopisu Computer

Nový seriál o programování elektroniky

Otestovali jsme 17 bezdrátových sluchátek

Jak na nákup vánočních dárků ze zahraničí

4 tankové tiskárny v přímém souboji