Řada Acer S2: Ultratenké LED displeje – nejtenčí displeje na světě!

Nabízet uživatelům osobních počítačů inovativní výrobky a technologie patřilo vždy ke genetické výbavě společnosti Acer. Nyní tchajwanská společnost obohatila nabídku monitorů o atraktivní displej řady S2 s LED technologií, který se svou tloušťkou necelých 13 mm patří v současnosti k nejtenčím displejům na trhu!

Při jeho vývoji byl kladen od samotného počátku důraz na spojení atraktivního designu s vynikajícím grafickým výkonem. Vznikl tak výrobek, který představuje skutečný klenot vybavený inovativními zobrazovacími technologiemi, které zajišťují ostrý a jasný obraz. Vysoké rozlišení (HD, HD+ nebo úplné vysoké rozlišení v závislosti na modelu), výjimečný kontrastní poměr (12 000 000:1) a doba odezvy 2 ms dokazují neobyčejnou univerzálnost a výkon těchto displejů především při sledování pohyblivých objektů.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Nové modely řady S2 budeme nabízet ve třech velikostech 61 cm (24”), 58 cm (23”) a 55 cm (21,5”), se vyznačují ultratenkým profilem s tloušťkou od pouhých 12,9 mm (displeje s úhlopříčkou od 21,5” do 23”) do 13,2 mm (displej s úhlopříčkou 24”). Čisté linie, lesklá černá skříň a jedinečný podstavec vyrobený technologií dvojitého vstřikování dokazují, že monitory řady S2 představují dokonalé spojení ultratenkého profilu, technické dokonalosti a stylu.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Displeje S2 lze snadno připojit k zařízením pro domácí zábavu i kancelářským periferním zařízením vybaveným porty VGA, DVI s HDCP pro sledování obsahu chráněného DRM a HDMI, který zajišťuje progresivní digitální připojení s vynikajícím obrazem ve vysokém rozlišení a nejlepší dosažitelné nekomprimované video.

Monitory S2, které se vyznačují úsporným provozem, neobyčejně tenkým provedením a použitím materiálů bez obsahu rtuti, patří jednoznačně do nabídky ekologických displejů Acer.Neobyčejně tenké displeje využívají technologii bílých LED diod, které neobsahují nebezpečné látky, jako např. rtuť či halogenové plyny.Ve srovnání s běžnými CFFL displeji mají displeje řady S2 menší spotřebu energie až o 68 %.Nižší spotřeba přináší nejen významné snížení nákladů, ale současně šetří i přírodní zdroje.LED diody navíc zajišťují výjimečnou spolehlivost a velké úspory, avšak přitom dosahují vyšších výkonů.Umožňují reprodukovat větší barevný rozsah s vyšší sytostí:Výsledkem je neobyčejně realistický obraz, jaký nelze dosáhnout běžnými technologiemi.

LCD monitory Acer řady S2 se vyznačují špičkovými technologiemi zpracování obrazu, které zajišťují optimální zobrazení.

Klepněte pro větší obrázek

Acer eColor Management je technologie, která přizpůsobuje výkon panelu různým prostředím, světelným podmínkám a preferovaným způsobům zobrazení. Uživatelétedy mohouupravit nastavení displeje a dosáhnout přesného barevného podání v závislostina provozním režimu: data, média, film nebo fotografie.

Technologie Adaptive Contrast Management (ACM) dynamicky přizpůsobí kontrastní poměr vstupního obrazu, a tedy zajišťuje dokonale ostré podání. Každá scéna je analyzována a obraz je přizpůsobován okénko po okénku, přičemž je zvýšena kvalita barev a dosažena výrazně lepší gradace i podání detailů, především v tmavších a světlejších scénách. Výsledkem je ohromující kvalita obrazu.

Acer eDisplay Management je výkonný nástroj pro kalibraci barev a správu displeje. Každé přizpůsobené nastavení lze uložit a rychle vyvolat pro jednotlivé aplikace nebo světelné podmínky.

Na displeje Acer řady S2 je poskytována tříletá záruka typu "mail-in".

Další článek: Zprávy Živě: Změní Kinect podobu počítačových her?

Témata článku: LED Monitor, Vysoká spotřeba, Inovativní technologie, Tenký monitor, Čistá energie, Vysoký obsah, Nejlevnější pracovní počítač na Mall.cz


Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky