Řada Acer Predator G5900: Vytvořený z vášně pro dokonalý obraz

Osobní počítače se neustále vyvíjejí a posouvají hranice směrem k dokonalejším zážitkům.Nový Acer Predator G5900, který představuje výraz vášně pro dokonalý obraz, snadno zvládá veškeré nároky včetně těch nejobtížnějších výpočetních úloh a multimédií. Tento mimořádný stolní počítač osazený špičkovými procesory a grafikou je pozoruhodný nejen zvenku, ale i uvnitř, a dokáže splnit nároky uživatelů a hráčů na zábavu ve vysokém rozlišení, grafiku a vynikající výkon.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Z moderní a odolné matně černé skříně počítače Predator G5900 vyzařuje vysoký výkon, zatímco zkosené plochy vpředu mu dodávají futuristický vzhled ve stylu high-tech, a drážky, které svedou pohled do vzdálených rohů, vyvolávají představu rychlosti a síly. Zkosená horní část zajišťuje optimální přístup k USB portům a zvukovým konektorům a tím se podílí na celkové vysoké ergonomii. Šikovná horní plocha je opatřena drážkami pro uložení kabelů různých velikostí, a tak usnadňuje přepravu počítače.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Na přední části skříně se nachází další pozoruhodné řešení. Šachta s možností výměny pevných disků za provozu umožňuje rychle zasunout nebo vysunout pevný disk bez otevření skříně počítače. To znamená, že budete mít vždy dostatečnou kapacitu na ukládání rozrůstající se multimediální knihovny. Jakmile disk naplníte, stačí ho vyměnit. Navíc ho lze jednoduše vyjmout a vložit do Aspire EasyStore nebo Aspire RevoView, abyste mohli sledovat filmy nebo si prohlížet snímky s přáteli a rodinou.

Predator G5900 nabízí výkon řady procesorů Intel® Core i7 a i5, které umožňují provádět nejnáročnější úlohy jako např. úpravu multimediálních souborů nebo hraní nejnovějších akčních her. Hravě zvládá aplikace s vysokými nároky na zdroje počítače a přizpůsobuje výkon požadavkům,a tedy zajišťuje jedinečnou zábavu a produktivitu. Výkon lze dále zvýšit pomocí utility Intel® Extreme Tuning Utility (IXTU) a tím dosáhnout vyšší rychlosti při provádění úloh a pružně přizpůsobovat systém svým požadavkům.

Spojení čipsetu Intel® H57 Express se špičkovým grafickým řešením zaručuje obraz ve vysoké kvalitě, který zprostředkuje úžasné zážitky při sledování zábavy a hraní her ve vysokém rozlišení, jedinečnou grafiku a vynikající výkon. Predator G5900 je vybaven mechanikou Blu-ray Disc™, která zajišťuje dokonalé podání filmů i nejnovějších her ve vysokém rozlišení a zaručuje nejvyšší dostupnou kvalitu obrazu.

Chcete-li dosáhnout při hraní her naprosto neopakovatelných stereoskopických zážitků, stačí připojit k Predatoru monitor Acer GD245HQ 3D s technologií NVIDIA® 3D Vision™, který dodá hloubkuobrazu, a nasadit speciální zatmívací brýle. Úžasný obraz v naprosto realistickém podání vás zcela ohromí.

Aspire G5900 je vybaven softwarem Acer Arcade Deluxe 4.0, který umožňuje optimálně spravovat vaši digitální knihovnu. Atraktivní a přitom přehledné rozhraní nabízí následující nástroje:

  • Arcade Photo: intuitivní nástroj pro snadnou a rychlou správu a zobrazení oblíbených snímků.
  • Arcade Videos: zobrazuje videa, převádí je do jiných formátů anebo je ukládá online.
  • Arcade Music:centrum pro ukládání a přehrávání všech hudebních souborů.

Predator G5900 nabízí výjimečnou flexibilitu a více než dostatečný prostor pro uložení veškerých digitálních knihoven na pevné disky SATA s neobyčejně velkou kapacitou až 2 TB.Víceformátová čtečka paměťových karet podporuje nejrůznější typy karet a spolu s 12 porty USB usnadňuje správu a sdílení souborů.Až 8GB paměť DDR3 zajišťuje efektivní multitasking a přehrávání videí, zatímco sběrnice PCI Express® druhé generace umožňuje používat v počítači optimální díly, jako např. špičkové diskrétní grafické a síťové karty, s nimiž lze dosáhnout nejvyššího možného výkonu.

Další článek: Evropská komise: začínáme vyšetřovat Google

Témata článku: Nvidia 3D Vision, Predator, Dostatečná rychlost, Acer Aspire, Tuning, Acer Predator, Hraná hra, Výjimečný zážitek, Videos, Nejvyšší výkon, Akční film, Aspire, Vysoký výkon, Acer aspire 7 na Mall.cz


Určitě si přečtěteAktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu