Řada Acer Aspire x750: zábava a každodenní využití

Řada Acer Aspire x750: zábava a každodenní využití

Prostě dokonalý.Dokonalý pro úžasnou zábavu a dokonalý pro každodenní použití, dokonalý pro hladký multitasking.Nové modelyAcer Aspire 7750 a 5750, které byly od počátku navrhovány pro dosažení vynikajícího obrazu a optimálního výkonu, představují ideální nástroj pro řešení každodenních úkolů a navíc umožňují uživatelům pracovat s nejvyšší produktivitou a také se dobře bavit.

Notebooky nové řady Aspire x750 vybavila společnost Acer vším, co potřebujete pro multimédia ve vysokém rozlišení, živý zvuk a snadný multitasking.Procesory Intel® Corei druhé generace s technologií Turbo Boost 2.0 rozšiřují mediální schopnosti. Nové laptopy nabízejí inteligentní výkon a progresívní grafické funkce, které jsou nutné k tvorbě obsahu i zábavy - a navíc spojují „turbo“ výkon s energetickou účinností.

Klepněte pro větší obrázek

Počítač je dodáván se systémem Acer Clear.fi určeným ke sdílení médií, který vychází z přesvědčení, že je nejjednodušší shromáždit veškerý multimediální obsah do jediného systému se společným rozhraním bez ohledu na to, kde jsou takové soubory fyzicky uloženy. Clear.fi představuje řešení, které nezávisí na platformě. Je plně funkční ihned po vybalení zařízení z přepravního obalu a automaticky zjišťuje přítomnost dalších přístrojů s podporou Clear.fi, které jsou připojeny k moderní bezdrátové síti a umožňují sdílet veškerý uložený digitální obsah s ostatními přístroji s mediálním rozhraním Clear.fi.

Notebooky Aspire x750, které jsou nabízeny ve dvou velikostech 39,5 cm (15.6”) a 44 cm (17.3”) s displejem Acer CineCrystal s vysokým rozlišením a podsvícením LED diodami, zprostředkují jedinečnou vizuální zábavu a zajišťují dokonale realistický obraz s naprosto zřetelným podáním. Notebooky této řady s displejem s vysokým rozlišením a poměrem stran 16:9 reprodukují doma i na cestách filmy ve vysokém rozlišení v kvalitě, nad níž se tají dech.

Nejnovější standard HDMI® je navržený nejen pro zábavu ve vysokém rozlišení na větší ploše, ale také podporuje systémy s rozlišením vyšším než 1080p a navíc je rozšířen o vyhrazený datový kanál. Umožňuje tedy přenášet obraz, zvuk a data jediným kabelem a dokonale využít zařízení s IP adresou.

Optimalizovaný systém Dolby® Advanced Audio® v2 s technologiemi Audio Optimizer, Audio Regulator, Volume Leveler, Volume Maximizer a Surround Virtualizer for Built-in Speakers vás obklopí jedinečným zvukem při hraní her, sledování filmů i při poslechu oblíbené hudby ve chvílích odpočinku. Vynikající kvalita zvuku ve spojení se špičkovými grafickými řešeními s vysokým rozlišením a volitelnou mechanikou Blu-ray Discpředstavujívstupenku na zábavu pro všechny vaše smysly.

Působivý výkon a progresívní grafické funkce jsou doplněny štíhlým profilem a praktickým provedením. Mřížkovaná textura, která pokrývá celý povrch od víka až k ploše pro opření dlaní, chrání laptop proti poškrábání i znečištění a nezůstávají na ní ani otisky prstů. Pod víkem se nachází citlivá klávesnice Acer FineTip s většími klávesami, která umožňuje psát bez překlepů, a číslicové klávesy pro snadnější zadávání číselných hodnot. Vícedotykové ukazovací zařízení, které umožňuje přetáčet displej kruhovým pohybem prstů, otáčet stránky a měnit velikost zobrazeného objektu, je určeno k rychlé a jednoduché navigaci, zatímco klávesy pro ovládání médií usnadňují přístup k zábavě.

Nové notebooky až s 16GB pamětí DDR3 zaručují ultrarychlou odezvu systému i přenos dat a zvládají bez problémů také náročný multitasking. Pevné disky s velkou kapacitou nabízejí dostatečný prostor pro uložení veškerých multimediálních souborů. Aspire 7750 umožňuje dokonce využít kombinaci neobyčejně rychlého disku SSD, který zajišťuje zavedení operačního systému i přístup k aplikacím v neuvěřitelně krátké době, a pevného disku pro pohodlné ukládání souborů. Multiformátová čtečka paměťových karet podporuje nejmodernější velkokapacitní paměťová média, a tak zjednodušuje sdílení, přenášení a ukládání souborů.

Široká nabídka rozhraní usnadňuje komunikaci prostřednictvím internetu. Připojení Acer InviLink Nplify 802.11b/g/n Wi-Fi CERTIFIED s podporou Acer SignalUp zajišťuje spolehlivou bezdrátovou komunikaci v připojovacím místě nebo v domácí síti. Gigabit Ethernet nabízí stabilní pevné připojení, volitelné rozhraní Bluetooth 3.0 usnadňuje sdílení souborůa port USB 3.0přenáší data mezi počítačem a externími zařízeními 10x rychleji než rozhraní předcházejícího standardu. Webová kamera Acer Crystal Eye vám umožní zůstat ve spojení s přáteli nebo sestavit videokonferenci s obchodními partnery. Kombinovaný konektor pro připojení mikrofonu/sluchátek umožňuje poslouchat nebo sledovat film se sluchátky od smartphonu.

Notebooky řady Aspire x750 s vysokým výkonem a ohromujícími funkcemi pro zábavu se vyznačují rovněž nižšími dopady na životní prostředí svou ekologickou konstrukcí, při níž byly použity technologie, jako např. podsvícení LED diodami, materiály a procesy, které splňují platné mezinárodní normy. LED diody reprodukují kvalitnější obraz, zlepšují čitelnost i za horších světelných podmínek, neobsahují rtuť a ve srovnání s běžnými lampami mají nižší spotřebu energie.

Další článek: Protokol FTP o víkendu oslavil 40 let

Témata článku: Řada Aspire, Vysoký výkon, Rozhraní HDMI, Grafické rozhraní, Boost, Zábava, Aspire, Rychlé spojení, Ip kamery, Acer Aspire, Dokonalé rozhraní, Sluchátka bluetooth, Vysoký obsah, Crystal, Sdílený soubor, Speakers, Sluchátka k notebooku, Sluchátka bezdrátová, Vysoké rozlišení, Rychlé připojení, Laptop, Notebooky na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Na měsíc jsem opustil Google a potupně se zase vrátil zpět (komentář)

Na měsíc jsem opustil Google a potupně se zase vrátil zpět (komentář)

** Zkusil jsem se zbavit závislosti na vyhledávači od Googlu ** Jako alternativy posloužily Bing, Seznam a DuckDuckGo ** Mají své silné stránky, ale i nepřekonatelná negativa

Lukáš Václavík | 54

Šest nejlepších služeb a aplikací pro automatizaci online světa a chytré domácnosti

Šest nejlepších služeb a aplikací pro automatizaci online světa a chytré domácnosti

** Nastavte si automatiku na každodenní rutinní záležitosti ** Propojte online služby a chytrou domácnost ** Vybrali jsme šest nejlepších služeb pro automatizaci

Karel Kilián | 15

Jak se žije s telefonem bez Googlu: Čerstvé zkušenosti s telefony Honor a Huawei

Jak se žije s telefonem bez Googlu: Čerstvé zkušenosti s telefony Honor a Huawei

** Honor u nás přichází s prvním telefonem bez Google Mobile Services ** Současný stav je lepší než na začátku, ideální ale není ** Zkusili jsme i hack s ručním přidáním služeb Googlu

Tomáš Holčík | 149

Velká analýza 10 000 největších webů ukázala, že jsou tak nějak všechny stejné

Velká analýza 10 000 největších webů ukázala, že jsou tak nějak všechny stejné

** Podoba webů se za těch 30 let dramaticky proměnila ** Dnes jsou ale poměrně uniformní – podobné ** Ukazuje to i analýza z Indianské univerzity

Jakub Čížek | 34

Apple vychrlil novinky: Nové operační systémy a příprava na vlastní procesory

Apple vychrlil novinky: Nové operační systémy a příprava na vlastní procesory

** Apple dnes představuje novinky ** Tradiční keynote v rámci konference WWDC probíhá jen online ** Nové operační systémy, ale i něco navíc

David Polesný | 108


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest SSD s kapacitou 1 TB

Srovnávací test robotických vysavačů

Vybíráme nejlepší telefony na trhu

Jak zlepšit zvuk televize