RAD představuje novou bránu Egate-100 pro Gigabit Ethernet

Společnost RAD představila Gigabit Ethernet gateway s označením Egate-100, která bezpoblémově propojuje TDM a paketové sítě. Umožňuje tak operátorům poskytovat ethernetové služby v páteřních sítích TDM při zachování veškerých atributů týkajících se úrovně služeb.
RAD představuje novou bránu Egate-100 pro Gigabit Ethernet

Brána se umisťuje do centrální lokality, kde agreguje a přepíná gigabitový ethernetový provoz ze vzdálených zařízení do jediného channelized STM-1/OC-3 portu.

Brána je přitom schopná nahradit nákladné STM-1/OC-3 směrovače nebo složitá řešení skládající se z racků konvertorů a přepínačů. Jednodušší provoz i obsluha, menší nároky na pracovní prostor, ale také vysoká škálovatelnost tohoto kompaktního 1U řešení se odrážejí v nižších provozních nákladech, které jsou výhodnější než u jiných řešení. Aby se zaručila dostupnost služeb, nabízí brána redundanci portů i napájecích zdrojů. K dispozici je také možnost garantovat kvalitu služeb QoS ve VLAN a IP vrstvě, umožňující klasifikaci služeb do čtyř prioritních front a priorizaci podle schémat 802.1p.

Díky VLAN tagging a stacking je možné transparentně přenášet uživatelský provoz a přitom zachovat veškerá uživatelská nastavení VLAN. Přepínání VLAN dovoluje, aby byly určité virtuální sítě připojeny k virtuálním portům, zatímco ostatní jsou zablokovány, takže lze definovat různé profily provozu pro členy různých VLAN domén. Díky tomu lze v rámci různých VLAN rovněž bezpečně oddělit provoz správy od uživatelského provozu.

Váš názor Další článek: V kalendářním roce 2005 zaznamenal Microsoft v Česku a na Slovensku růst tržeb o 13 %

Témata článku: Bran, Rack, Brána, Vysoký člen

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší