RAD Data Communications a Huawei Technologies potvrdily kompatibilitu

14. dubna 2004
GeForce 6800 oficiálně
Společnosti RAD Data Communications a Huawei Technologies potvrdily kompatibilitu svých produktů DSL
RAD Data Communications a Huawei Technologies potvrdily kompatibilitu

Tisková zpráva ve zkratce:Společnost RAD Data Communications oznámila, že u jejího integrovaného přístupového zařízení LA-110 byla certifikací potvrzena plná kompatibilita se zařízeními DSLAM společnosti Huawei Technologies.

 

Produkty společnosti RAD Data Communications distribuuje na českém trhu výhradně

firma VUMS DataCom, spol. s r. o.

 

Společnosti RAD a Huawei Technologies potvrdily kompatibilitu svých produktů DSL

Společnost RAD Data Communications oznámila, že u jejího integrovaného přístupového zařízení LA-110 byla certifikací potvrzena plná kompatibilita se zařízeními DSLAM (Digital Subscriber Line Access Multiplexer) společnosti Huawei Technologies. Certifikace byla udělena na základě rozsáhlých testů v ústředí společnosti Huawei v čínském Shenzhenu (Šen-čen), které potvrdily bezproblémový provoz zařízení LA-110 s řešením Huawei SmartAX MA5100 DSLAM.

 

LA-110 je přístupové zařízení pro ATM, které umožňuje poskytovatelům služeb nabízet malým a středně velkým firmám hlasové a datové služby po jediné přístupové lince. Zařízení maximalizuje využití existující infrastruktury DSLAM/ATM a pro zajištění vysokých datových rychlostí po místní smyčce podporuje ADSL nebo SHDSL jako uplink.

 

Více portové  přístupové zařízení s rozmanitou nabídkou služeb

LA-110 je špičkové přístupové zařízení, které kromě ethernetového portu podporuje linku E1 nebo sériový datový port. Umožňuje provozovatelům zařízení DSLAM od společnosti Huawei nabízet podnikovým zákazníkům širokopásmové symetrické připojení pro využívání více služeb z jediného zařízení na straně zákazníka. Operátoři, kteří používají integrovaná přístupová zařízení s podporou více služeb, tak mohou odlišit svou nabídku od nabídek konkurenčních operátorů, kteří používají běžnější zařízení IAD s jedním vstupním portem pro jedinou službu.

 

Na straně uživatele podporuje LA-110 jeden port 10/100BaseT sítě LAN a volitelný datový port, čtyři analogové nebo čtyři digitální hlasové kanály ISDN S0, případně jeden port sub-E1. Zařízení podporuje technologii ATM CoS pro zajištění vysoké kvality služby (QoS) po pronajatých linkách v síti ATM a služby frame relay pro podnikové aplikace. Signalizace protokolu ELCP (Emulated Loop Control Protocol) pro hlasové služby POTS a ISDN přes ATM zajišťuje hladký provoz zařízení LA-110 s hlasovými bránami předních výrobců. Společnost RAD Data Communications zahrnula Huawei Technologies mezi výrobce, jejichž produkty lze spolehlivě používat se zařízením LA-110.

 

O společnosti Huawei:Společnost Huawei Technologies, založena v roce 1988, se specializuje na výzkum a vývoj, výrobu a marketing komunikačních zařízení. Telekomunikačním operátorům dodává řešení pro optické, pevné, mobilní a datové komunikační sítě, která jsou přizpůsobena jejich požadavkům. Mezi zákazníky společnosti Huawei patří China Telecom, China Mobile, China Unicom, China Netcom, Thai AIS, South Korea Telecom, SingTel, Hutchison Global Crossing, PCCW a Telemar (Brazílie). Na podporu svých obchodních aktivit založila společnost Huawei 32 zastoupení po celém světě. Do výzkumu a vývoje je zapojeno 48 procent z 22 tisíc zaměstnanců společnosti Huawei a investice do výzkumu a vývoje každoročně dosahují deseti procent tržeb. Kvůli zajištění dlouhodobě udržitelného růstu a zvyšování konkurenčního náskoku klade Huawei důraz na partnerské vztahy s předními firmami v odvětví po celém světě, a to jak v oblasti vývoje, tak v oblasti marketingu. Podle agentury Gartner Group se společnost Huawei ve druhém čtvrtletí roku 2003 umístila na druhém místě v počtu dodaných zařízení xDSL.

 

O společnosti RAD Data Communications: Soukromá společnost RAD Data Communications, založena v roce 1981, získala mezinárodní uznání jako přední výrobce vysoce kvalitních přístupových zařízení pro datové komunikace a telekomunikace. Její řešení používají poskytovatelé služeb, dominantní i alternativní operátoři pro zajištění datového a hlasového přístupu. Umožňují jim snižovat investiční náklady na infrastrukturu a zároveň zvyšovat konkurenceschopnost a ziskovost. Počet instalovaných zařízení společnosti přesahuje 8 000 000 kusů, používají se v sítích více než 150 operátorů po celém světě. Potřeby zákazníků podporuje 19 zastoupení společnosti RAD a přes 200 distributorů ve 105 zemích. Společnost RAD je členem skupiny RAD Group, která je světovým lídrem v oblasti síťových a internetových řešení.

Bližší informace o společnosti RAD Data Communications, najdete na Internetu na adrese http://www.rad.com

 

O společnosti VUMS DataCom:VUMS DataCom, spol. s r. o., byla založena v roce 1993 a její působnost pokrývá celé území České republiky. Roční hrubý obrat společnosti má doposud trvale vzestupnou tendenci. VUMS DataCom, spol. s r. o., dodává na trh rozmanité výrobky celé řady špičkových společností, především firem ze skupiny RAD Group. Neustále rozšiřuje nabídku moderních a kvalitních komunikačních řešení a umožňuje svým zákazníkům budovat privátní podnikové i rozsáhlé veřejné datové, hlasové a multimediální sítě.

 

Bližší informace o společnosti VUMS DataCom, spol. s r. o., najdete na Internetu na adrese http://www.datacom.cz.

Váš názor Další článek: GeForce 6800 oficiálně

Témata článku: Stylus, Stylusy, Dek, Roman, Deka, Rado, Zeta, China, Style, ASCII, Family, Subscriber, Pou, Hans


Určitě si přečtěte

Je ta fotka černobílá, nebo barevná? Náš mozek realitu pouze odhaduje a vymýšlí si

Je ta fotka černobílá, nebo barevná? Náš mozek realitu pouze odhaduje a vymýšlí si

** Klasický počítač bezchybně zpracuje bit po bitu dat ** Mozek si realitu naopak spíše představuje a chybuje ** Teď se tím baví internet u další optické iluze

Jakub Čížek | 32

Windows 10 podle našich čtenářů: Poslali jste nám skoro 300 nápadů, jak je vylepšit

Windows 10 podle našich čtenářů: Poslali jste nám skoro 300 nápadů, jak je vylepšit

** Microsoft aktualizuje Windows 10 dvakrát ročně ** Jenže praktických novinek už není tolik jako dříve ** Poslali jste nám skoro 300 tipů, co by se měly Desítky ještě naučit

Jakub Čížek | 135

Jak vypadá český revoluční digitální stát. Ministerstvo se chlubilo a ukázalo novinky

Jak vypadá český revoluční digitální stát. Ministerstvo se chlubilo a ukázalo novinky

** Portál občana a a eObčanky za sebou mají skoro rok provozu ** Ministerstvo vnitra se pochlubilo několika čísly ** Prý je to revoluce v digitalizaci státu

Jakub Čížek | 46Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 18 grafických karet

Ukliďte data v počítači

Jak dobře koupit starší telefon

Vylepšete zvuk televize: test 7 soundbarů