Pryč s kabely! Samsung Central Station C23A750X je dok a monitor v jednom

Pryč s kabely! Samsung Central Station C23A750X je dok a monitor v jednom

Přední světová společnost v oblasti digitálních médií a digitální konvergence, Samsung Electronics, dnes představila nový bezdrátový monitor Samsung Central Station C23A750X. Samsung tak přichází s unikátním řešením nejen pro vaši kancelář, které umožňuje jednoduchou integraci většího počtu zařízení a práci s nimi v prostředí optimalizovaném pro použití s notebookem. V praxi to znamená, že když přijdete s notebookem k monitoru, nemusíte se již o nic starat - nový monitor Samsung C23A750X funguje jako centrální monitor, který se automaticky detekuje s ostatními bezdrátovými zařízeními na vašem stole.

Centrální monitor a dokovací stanice pro váš notebook

Na monitoru můžete využívat celou řadu dalších funkcí, kromě zmíněné automatické bezdrátová detekce je to vestavěný port USB 3.0 s desetkrát rychlejším přenosem dat a ergonomický design se dvěma klouby, díky nimž můžete optimalizovat úhel pohledu vašeho displeje.

Klepněte pro větší obrázek

Namísto propojování zařízení s notebookem samostatnými kabely vám teď stačí pouze jediný USB kabel. Centrální monitor Samsung C23A750X je vybaven více typy vstupů jako HDMI, USB, Ethernet/LAN, RGB a audio, díky nimž můžete jednoduše propojit veškerá zařízení právě prostřednictvím monitoru.

Monitor, který udržuje pořádek na vašem pracovním stole

Součástí balení je také bezdrátový adaptér, který umožní automatické propojení notebooku a monitoru, přičemž monitor stačí umístit do vzdálenosti jednoho metru od notebooku. Žádná další kabeláž není třeba – centrální monitor tak pomůže udržet pořádek na vašem pracovním stole a přitom vám poskytne obraz v plném HD rozlišení 1080p.

„Monitory Samsung Central Station jsou vynikajícím nástrojem nejen pro manažery často opouštějící svojí kancelář, ale usnadňují připojování monitoru a periferii i běžným uživatelům, kteří potřebují často odpojovat a připojovat svůj notebook. Svým inovativním řešením poskytuji monitory Samsung Central Station uživatelům naprostou svobodu a volnost“, říká Stanislav Coufal, produktový manažer IT divize.

Neuvěřitelně rychlý přenos dat a nabíjení

Na Samsung monitoru C23A750X oceníte vestavěný USB hub s podporou USB 3.0, který umožňuje desetkrát rychlejší přenos dat oproti USB 2.0 a dvakrát rychlejší nabíjení, než klasické nabíjení z elektrické zásuvky.

Centrální monitor Samsung C23A750X se vyznačuje celou řadou dalších funkcí, k nimž patří automatická konfigurace, která nastaví optimální rozlišení monitoru, nebo funkce automatického vypnutí, která okamžitě po odpojení USB sníží spotřebu elektrické energie.

Řada centrálních monitorů značky Samsung si svým špičkovým provedením stihla vysloužit pochvalná vyjádření prestižních světových médií, a je tak v centru pozornosti spotřebitelů po celém světě.

Deník New York Times označil centrální monitor za „úchvatný“ a napsal: „Nepodceňujme ten skvělý pocit pohody, pohodlí a uspokojení, který vás ovládne při pohledu na váš notebook, který si při vašem příchodu a odchodu předává signál s centrálním monitorem. Bezdrátové řešení vás okouzlí.”

Monitor Samsung C23A750X se na českém trhu začne prodávat v červenci letošního roku za doporučenou maloobchodní cenu 12 395 Kč včetně DPH.

Další článek: Google Plus v kostce: manuál nového uživatele

Témata článku: Rychlé nabíjení, Central, HDMI kabel, Pracovní stůl, USB Hub, Monitor, Nabíjení, Skvělé řešení, Celá řada, Plná kancelář, Plná pozornost, Skvělý monitor, Notebook na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Elon Musk: kupovat si jiné auto než Tesla je bláznovství, chystáme velké věci

Elon Musk: kupovat si jiné auto než Tesla je bláznovství, chystáme velké věci

** Tesla uspořádala prezentaci pro investory na téma autonomního řízení ** Zveřejnila podrobnosti o vlastním neuročipu i autonomní technologii ** Příští rok chce spustit vlastní platformu samořídicích sdílených aut

Karel Javůrek | 102

Vybrali jsme 16 programovatelných hraček a stavebnic pro děti. A vlastně i pro vás

Vybrali jsme 16 programovatelných hraček a stavebnic pro děti. A vlastně i pro vás

** Získejte děti pro matematiku a základy techniky ** Kupte jim hračku nebo stavebnici, které vdechnou vlastní život ** Vybrali jsme 16 stavebnic pro nejmenší caparty i vás samotné

Jakub Čížek | 17

Nejlepší hardware: Skládáme nenáročnou sestavu i extrém na hry

Nejlepší hardware: Skládáme nenáročnou sestavu i extrém na hry

** Poradíme, jaký se teď vyplatí koupit hardware ** Procesory, desky, paměti, grafické karty... je z čeho vybírat ** Počítač ale nemusíte skládat, ukážeme i výhodné hotové počítače

Stanislav Janů | 8Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test Wi-Fi mesh

Nejlepší hodinky pro všechny aktivity

Důležité aplikace na cesty

Jak streamovat video na Twitch