První Windows Media Center PC se jmenuje X-PLAY

22. listopadu 2005
Windows Vista betaverze 2 nebude
AT Computers je prvním dodavatelem multimediálního zařízení s operačním systémem Windows XP Media Center Edition 2005 na českém a slovenském trhu.
První Windows Media Center PC se jmenuje X-PLAY

X-PLAY Media Center s operačním systémem Windows XP Media Center Edition 2005 přináší vysokou spolehlivost a jednoduchost ovládání. X-PLAY Media Center dokonale slučuje možnosti zábavy, audio-video systému a počítače a snadno zastane hned osm různých funkcí. Je zároveň televizí s dodatečnými funkcemi, video, rádio, CD a DVD přehrávač, počítač, zařízení pro snadné prohlížení a úpravu fotek a nabízí maximální využití internetu. Zákazníci si X-PLAY Media Center mohou vyzkoušet ve vybraných prodejnách sítě obchodů s výpočetní technikou COMFOR STORES, v prodejnách uvedených na www.x-play.cz, a také v Superbytě společnosti Microsoft a jejích partnerů.

 

X-PLAY Media Center přináší do obývacího pokoje kombinaci elegantního designu, snadného ovládání a vysokého výkonu. Všechny funkce se pohodlně ovládají prostřednictvím dálkového ovladače nebo bezdrátové multimediální klávesnice s trackbalem. Ve známém prostředí Microsoft Windows se tak můžete pohybovat naprosto přirozeně a rychle. Během chvíle můžete sledovat svůj oblíbený film, poslouchat svou oblíbenou kapelu nebo poslat přátelům rychlou zprávu nebo email.

 

„Systém Windows XP Media Center Edition 2005 ve spojení s kvalitním hardwarem přináší zcela nový pohled na centrum domácí zábavy,“ uvedl Tomáš Koška, ředitel divize Windows Client společnosti Microsoft ČR a SR. „Zařízení X-PLAY Media Center od společnosti AT Computers splňuje ty nejvyšší nároky na zábavní centrum, je elegantní, tiché a snadno se ovládá.“

 

Co všechno tedy obsahuje X-PLAY Media Center:

  • nový operační systém Windows XP Media Center Edition 2005,
  • DVD přehrávač a rekordér (možnost stovek hodin záznamu ve formátu DVD na pevný disk uvnitř zařízení, funkce pozastavení přímého přenosu, možnost nahrávání a přehrávání záznamu současně),
  • CD přehrávač špičkové kvality, přehrávač MP3/WMA souborů,
  • zařízení pro prohlížení, archivaci a úpravu fotografií,
  • možnost úpravy filmů/videa,
  • televizní tuner (přepínání TV programů přímo z X-PLAY Media Center),
  • rádiový tuner s možností nahrávání,
  • plnohodnotný počítač,
  • internetový prohlížeč,
  • široké možnosti pro PC hry.

 

Více informací o Superbytě společnosti Microsoft a jejích partnerů naleznete na internetových stránkách www.superbyt.cz. Generálními partnery Superbytu jsou Moeller Elektrotechnika, ČESKÝ TELECOM a Intel.

 

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem přes 5 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů a notebooků. Podrobné informace o multimediálních zařízeních X-PLAY a službách společnosti AT Computers najdete na www.x-play.cz.

Témata článku: Microsoft, Windows, Dodatečné zařízení, Windows Media Center, Elegantní počítač, Bezdrátová klávesnice k tv, Play

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje