První video kampaň svého druhu v Čechách skutečně funguje

15. května 2010
Test osmi výkonných grafik
První video kampaň svého druhu v Čechách skutečně funguje

Společnost GO parking zahájila 26. 4. novátorskou kampaň „Lítej v tom se mnou“. Spustila na tří týdny aktivní kampaň využívající potenciál sociální sítě Facebook a email. Tři týdny má GO parking na to, aby rozšířila sdělení a oslovila maximum obyvatel.

Pravidla hry jsou velice jednoduchá. Stačí být na Facebooku nebo mít email. Díky těmto nástrojům se může hráč zapojit do hry. Cílem hry je najít způsob, jak s částkou 350 Kč v kapse bezpečně stihnout letadlo a zapojit do hry co nejvíce svých kamarádů. Všechny informace k soutěži prozradí průvodce na stránkách www.lítejvtomsemnou.cz.

„Pečlivě sledujeme průběžné výsledky soutěže a jsme velice příjemně překvapeni prvním miliónem zobrazení našich stránek,“ říká Karin Ruszová, marketingová manažerka GO parking.

„Vzhledem k tomu, že jsme jako první společnost na českém trhu spustili video kampaň, která se šíří po sociálních sítích, nemáme zatím žádné srovnání s podobným typem aktivity. Už proto nás nesmírně těší, že máme unikátní možnost sledovat fungování video kampaně u českého zákazníka,“ dodává Karin Ruszová.

Více na www.litejvtomsemnou.cz a www.goparking.cz

Další článek: Test osmi výkonných grafik

Témata článku: Go, Stihl

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší