První počítačové reproduktory s dokem pro iPod/iPhone

První počítačové reproduktory s dokem pro iPod/iPhone

Tříkanálový systém SRS-GD50iP nabízí hutný, plný zvuk

  • Integrovaný 2.1 kanálový systém počítačových reproduktorů s dokem pro iPod/iPhone/ iPhone 3G / iPhone 3GS
  • Dokovací stanice pro uložení a nabíjení iPodu/iPhonu, přehrávání hudby a synchronizaci s iTunes
  • Bohatý a plný zvuk: 40W subwoofer a 2 satelitní reproduktory o výkonu 10 W
  • Bezdrátový dálkový ovladač

Naplňte svůj pokoj kvalitním hi-fi zvukem – ať už pracujete na počítači, nebo posloucháte své oblíbené skladby uložené v iPodu.

S novým reproduktorovým systémem (prvními tříkanálovými počítačovými reproduktory od Sony) SRS-GD50iP zní hudba, filmy i hry prostě skvěle.

Díky užitečnému doku pro iPod, iPhone, iPhone 3G nebo iPhone 3GS si můžete vychutnat svou hudbu uloženou v počítači (Mac nebo PC) nebo v iPodu, aniž by se vám na stole hromadil hardware.

Posaďte svůj iPod nebo iPhone do stylového doku a nabijte si baterii, zatímco jej synchronizujete s iTunes knihovnou na svém počítači (Mac nebo PC). Stisknutím tlačítka můžete snadno přepínat mezi různými zdroji zvuku: PC/Mac, iPod/iPhone nebo jiná připojená zařízení.

Ať posloucháte hudbu, sledujete filmy nebo hrajete hry, dopřejte si výkonný a přesvědčivý kvalitní zvuk značky Sony.

O nízké frekvence se stará 40W subwoofer s výraznými basy díky velkému a dlouhému basreflexovému kanálu. Společně s dvojicí 10W satelitních reproduktorů vytvářejí skvěle detailní stereofonní zvuk s jasnými výškami a hladivými středy.

Stylový dok je vybaven pohodlnými ovládacími prvky pro zapnutí/vypnutí systému, hlasitost, basy, synchronizaci s iTunes a přepínání mezi připojenými zdroji zvuku. Další možnost připojení představuje stereo minijack pro MP3 přehrávače nebo jiná audio zařízení. A pokud si chcete své oblíbené skladby užívat v soukromí a nerušit druhé, máte k dispozici také sluchátkový konektor.

Přiložený elegantní dálkový ovladač slouží k zapínání/vypínání systému, ztlumení zvuku, ovládání přehrávání/pauzy, hlasitosti, basů, k procházení a výběru skladeb v iPodu/iPhonu, přesunu na další/předchozí skladbu a přepínání mezi připojenými zvukovými zařízeními (iPod/iPhone, PC/Mac, MP3 nebo jiný zdroj).

Integrovaný reproduktorový systém/dok pro iPod/iPhone SRS-GD50iP bude na českém trhu k dispozici od října 2009.

Témata článku: iPhone, iPod, Base, iPhone 3G, iPhone 3Gs, iPhone 4, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Subwoofer, Dálkové ovladače, Subwoofery, Elegantní počítač, Nízká výška, Zvukový kanál, Dálkový ovladač, Uložení, Počítačový zdroj, Zvuk

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí