První Colorovo 3D tablet na trhu!

Nový Colorovo Vision 3D je první Colorovo 3D tablet na českém trhu. Nejnovější technologie, kterou tento tablet využívá, Vám umožňuje sledovat filmy a hrát hry v 3D kvalitě, a to kdekoli a bez použití speciálních brýlí. Colorovo CityTab Vision 3D je 8palcový přístroj pro náročné multimediální uživatele, hráče a fanoušky nových technologií.

Až do teď byl 3D efekt bez použití speciálních brýlí dostupný pouze v rámci vysoce kvalitních televizí. Nyní je tato 3D technologie k dispozici také v tabletech. Colorovo uvádí na český trh nový model z řady CityTab - Vision 8" 3D, jenž je vůbec první Colorovo tablet, který využívá tuto nejmodernější technologii, která vám umožní sledovat 3D filmy a fotografie bez dalšího příslušenství.

CityTab Vision 3D tablet je řešením pro náročné zákazníky, které jistě vzbudí zájem mezi vášnivými multimediálními uživateli, hráči a nadšenci nových technologií. 3D fanoušci mohou sledovat filmy kdekoliv na svém tabletu.

CityTab.jpg

Nový CityTab poskytuje nejen vysoce kvalitní vizuální zážitek, ale také splňuje očekávání zařízení ohledně vysokého výkonu. 3D efekt je zprostředkován prostřednictvím inovativního IPS displeje, který Vám pomocí nejmodernější technologie čoček zvané multi-parallax umožní sledovat filmy a obrázky v 3D kvalitě. Srdcem nového 3D Vision tabletu je Dual Core 1,5GHz procesor v kombinaci s 400MHz GPU Mali.

Tento tablet s 8“ IPS displejem má rozlišení 1280 x 800 pixelů a je dodáván s 16 GB vestavěné paměti, která umožňuje nahrávat velké množství obrázků, filmů a her. Tablet lze snadno připojit k internetu prostřednictvím Wi-Fi nebo pomocí kompatibilního externího GSM modemu přes USB port.

„Technologické inovace by měly být využívány v každodenním životě, ne pouze sledovány v televizi. Je to zásadní průlom pro náš trh, kdy úroveň sledovanosti, která byla dříve dostupná pouze v kinech nebo doma, je nyní k dispozici v přenosném zařízení - které si navíc můžete vzít kamkoli”- řekl Maciej Michalski Colorovo Product Manager.

CityTab 3D se odlišuje především tím, že nabízí svým uživatelům nevídaný vizuální zážitek, avšak zůstává plně mobilním a vysoce výkonným zařízením.

Colorovo předpokládá, že nákupní cena pro koncového uživatele by neměla přesáhnout 5590 Kč s DPH. Colorovo značkové produkty jsou k dispozici v celé distribuční síti ABC Data Group a od poloviny roku 2012 jsou nabízeny také našimi předními partnery.

Další článek: Inženýři proměnili Kinect v překladač znakové řeči [video]

Témata článku: , , , , , , , , , ,