První ADSL připojení o rychlosti až 24 Mbit/s již v provozu!

16. prosince 2005
Google vylepšuje vyhledávání hudby
VOLNÝ dnes uvedl do provozu první internetové připojení o rychlosti až 24 Mbit/s v ČR, na vlastní síti pomocí technologie ADSL2+. Předváděcí linka je umístěna v kontaktním centru VOLNÝ v Praze 3 (budova Nagano, U Nákladového nádraží 8, Praha 3). Zájemci tak mohou poprvé v České republice vidět ukázky on-line vysílání přes ADSL2+ se špičkovou kvalitou obrazu i zvuku a zároveň si vyzkoušet telefonování přes stejnou datovou linku.
První ADSL připojení o rychlosti až 24 Mbit/s již v provozu!

VOLNÝ dnes uvedl do provozu první internetové připojení o rychlosti až 24 Mbit/s v ČR, na vlastní síti pomocí technologie ADSL2+. Předváděcí linka je umístěna v kontaktním centru VOLNÝ v Praze 3 (budova Nagano, U Nákladového nádraží 8, Praha 3). Zájemci tak mohou poprvé v České republice vidět ukázky on-line vysílání přes ADSL2+ se špičkovou kvalitou obrazu i zvuku a zároveň si vyzkoušet telefonování přes stejnou datovou linku.

 „VOLNÝ opět potvrdil pozici průkopníka v nejmodernějších technologiích na českém trhu. V říjnu jsme vybudovali vlastní vysokorychlostní síť na bázi ADSL2+. Nová síť VOLNÝ poskytne uživatelům nejrychlejší připojení k internetu u nás. ADSL2+ linka umožňuje dosáhnout téměř 200krát vyšších přenosových rychlostí při stahování dat než v současnosti nejprodávanější internet v ČR o rychlosti 128/64 kbit/s, a to 24 Mbit/s směrem k uživateli a 1 Mbit/s od uživatele,“ uvádí Michael Fried, generální ředitel telekomunikačního operátora VOLNÝ.

Ve své vlastní vysokorychlostní síti VOLNÝ nyní nabízí internetové připojení VOLNÝ ADSL Plus o rychlostech 1 a 2 Mbit/s a balíček internetu a telefonování VOLNÝ ADSL Combi Plus. Jedná se o služby nezávislé na dominantním operátorovi co do rychlosti, kvality a jiných parametrů. Nyní jsou dostupné v regionech Mladá Boleslav, Kladno a Příbram. Bližší informace o těchto službách naleznete na stránkách http://kladno.volny.cz, http://mladaboleslav.volny.cz, http://pribram.volny.cz nebo na bezplatné telefonní lince 800 880 800.

Poznámka pro redaktory:

V případě zájmu o představení reálného provozu uvedené internetové linky ADSL2+, nás kontaktujte telefonicky 246 000 237 nebo e-mailem na press@col.cz. Kontaktní centrum v Praze 3, U Nákladového nádraží 8, je otevřeno každý všední den mezi 9 a 18 hodinou.

Váš názor Další článek: Google vylepšuje vyhledávání hudby

Témata článku: Mladá Boleslav, Všední den

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší