Průzkum znovu potvrdil, že jedničkou mobilního internetu je O2

Průzkum znovu potvrdil, že jedničkou mobilního internetu je O2

Česká veřejnostjiž podruhé potvrdila, ženejlepším poskytovatelem mobilních datových služeb a nejkvalitnějšího pokrytí je společnost Telefónica Czech Republic. Vyplývá to z druhé vlny průzkumu provedeného společností Ipsos. Jak nejlepší uživatelská zkušenost, tak největší pokrytí signálem 3G dokazují, žena poli mobilního internetu zastává O2jednoznačně vedoucí pozici.

"Opětovná vítězná pozice naší Chytré sítě a mobilního internetu v průzkumu jen dokazuje vzrůstající kvalitu, a to jak v pokrytí, tak v nabídce služeb mobilního internetu. Naše 3G síť je dnes dostupná 55 % populace, což je největší pokrytí ze všech operátorů, přinášíme také stabilní rychlost stahování dat,"říká Jiří Dvorjančanský, marketingový ředitel společnosti Telefónica Czech Republic.

Mobilní internetové připojení od O2označuje za nejlepší 37 % respondentů, což je o 3 % více než v prvním průzkumu. V celkové spokojenosti s kvalitou sítě dominuje operátor před konkurencí se 40 % dotázaných. Průzkumu se zúčastnili respondenti z celé České republiky. Výsledky se nelišily v závislosti na věkové kategorii ani na velikosti místa bydliště respondentů.

Výzkum realizovala společnost Ipsos na přelomu června a července 2011. Uvedené otázky byly součástí omnibusové studie. Reprezentativní dotazníkové šetření proběhlo mezi 1 016 respondenty metodou CAPI (osobní dotazování).

Grafické znázornění výsledků průzkumu

Který operátor podle Vás poskytuje celkově nejlepší mobilní internet? Mobilním internetem myslíme internet, který lze používat kdekoliv podobně jako mobilní telefon.

Klepněte pro větší obrázek

Který operátor podle Vás má nejlepší pokrytí mobilním internetem? Mobilním internetem myslíme internet, který lze používat kdekoliv podobně jako mobilní telefon.

Klepněte pro větší obrázek

 

 

Témata článku: Ipsos, Nejlepší mobilní telefony 2016, Nejlepší síť, Průzkum, Šetření, Dostupný signál, Mobilní operátor

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?