Prožijte Vánoce s Atlasem

Přiblížil se čas Vánoc a mnoho lidí uvažuje nad vším možným, co s vánočními svátky souvisí. Portál ATLAS.CZ připravil pro své návštěvníky několik vánočních překvapení, které pomohou prožití tohoto krásného období zpříjemnit co možná nejvíce.
Prožijte Vánoce s Atlasem

Praha, 8. prosince 2005 - Vánoční speciál od Atlasu naleznou uživatelé na službě zena.atlas.cz v rubrice Vánoce. Ta je napěchována řadou skvělých tipů a rad, které nejen ženám usnadní toto výjimečné období skvěle zvládnout.

 

Velmi oblíbené jsou zejména exkluzivní vánoční recepty, jejichž autory jsou samotní uživatelé. Nápadité přípravy kapra, cukroví, nejrůznějších čokoládových dobrot a mnoha dalších delikates se nepochybě rychle zabydlí také ve Vaší kuchyni.

 

Zajímá-li Vás jak Vánoce prožívají jinde než u nás, pak navštivte rubriku Zvyky, kde se přesně dozvíte, v čem tkví různorodost kultur a národů. Objevíte také mnoho vánočních tradic, o kterých jste dosud neměli ani tušení a s nimiž zažijete dosud nepoznané zpestření vánočních svátků.

 

Jste kreativní a máte rádi pěkné dekorace? Pak je pro Vás určena stejnojmenná rubrika, která Vám pomůže dosáhnout přesného souznění útulnosti Vašeho bytu s atmosférou Vánoc. Užitečné pro kutily je, že mnoho atraktivních ozdobiček si lze vyrobit v domácích podmínkách, což radost z takových výtvorů samozřejmě ještě zvýší. Vyzdobte si svůj slavnostní stůl, vánoční stromeček či záclony krásou, která nadchne.

 

Jestliže si snad lámete hlavu nad podobou letošní vánoční nadílky, v rubrice Dárky najdete mnoho zajímavých nápadů, které Vám usnadní výběr a Vaše blízké bezpochyby příjemně překvapí. Inspirací našimi tipy rozhodně nic nezkazíte.

 

Předvánoční shon je něco, co všichni dobře známe. Děláte však také něco pro své unavené tělo a mysl? V rubrice vánoční relax naleznete několik zajímavých rad, jak se účinně vyhnout stresu, navodit si rytmus dokonalé pohody a přitom vše potřebné zvládnout snadno a včas.

 

A protože Vánocemi to nekončí, v našem speciálu se zabýváme také tipy na Silvestra. Poradíme Vám, jak si konec roku užít skutečně netradičně. Namíchejte si koktejl ze silvestrovských pamlsků, přidejte lžíci sněhu a objevte kouzlo dosud nepoznaného.

 

Praktickým bonusem od Atlasu je vlastní edice elektronických pohlednic s vánoční a zimní tématikou.

 

Do vánočního se převlékl i Magazín. Jeho součástí jsou různé soutěže a specialitky. V současnosti probíhá soutěž o nejvtipnější „péefko“, která potrvá do 14.12. Výherci se mohou těšit na skvělé ceny: balíček od firmy BMG se všemi nosiči Anety Langerové, druhou cenou je CD Daniela Landy a nakonec nové album Sámera Issy Break the Silence.

 

V týdnu od 19.12. do 26.12. bude rubrika Téma změněna na „Udělej si sám“ a věnována krásným a levným vánočním dárkům na poslední chvíli formou obrázkového příběhu. V následujícím týdnu pak na tomto místě naši čtenáři naleznou nejzajímavější recepty, které se k tomuto období báječně hodí.

 

Tým Atlasu Vám přeje šťastné a veselé prožití Vánoc spolu s námi.

Témata článku: Relax, Silence, Vánoční stromeček, Stres, Zajímavý dárek

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí