Projektor Epson pro univerzální použití spatří světlo světa na veletrhu ISE 2011

Projektor Epson pro univerzální použití spatří světlo světa na veletrhu ISE 2011

Nové modely vhodné pro pevnou instalaci, vzdělávání, podnikání i jako domácí kino.

Společnost Epson, která je již od roku 2001 světovou jedničkou mezi výrobci projektorů[1], představí na veletrhu ISE 2011 své nejnovější modely projektorůpro domácí kina, vzdělávání, pevnou instalaci i pro podnikatelskou sféru.

Při této příležitosti bude představena celá řada nových produktů a mnoho lidí zde dostane příležitost poprvé si vyzkoušet lednové novinky roku 2011, které společnost Epson uvádí na trh.Mezi nejvýznamnější výstavní kousky společnosti Epson se řadí nejnovější interaktivní projektory, vybavené funkcemi umožňujícími projekci na vertikálním i horizontálním povrchu, včetně desky pracovního stolu, bez nutnosti použití speciálních projekčních pláten nebo bílých tabulí.

Nejdůležitější údaje o produktech Epson vystavovaných na veletrhu ISE 2011

Projektory pro oblast vzdělávání:

·Projektory s velmi krátkou projekční vzdáleností EB-455Wi a EB-465i lze použít k projekci na jakémkoli povrchu a jsou dodávány s digitálním perem a sadou pro montáž na zeď. Školy se tak mohou snadno a za přijatelnou cenu pustit do interaktivní výuky bez nutnosti vlastnictví samotného projekčního plátna nebo bílé tabule.

Projektory pro pevnou instalaci:

  • Projektor EB-Z8000WU je prvním projektorem na světě, který je vybaven technologií 3LCD s rozlišením WUXA, a jehož barevný světelný výstup dosahuje 6 000 lumenů, což zajišťuje obraz vysoké kvality a působivý výkon v každém velkém prostoru.
  • Projektory EB-G5350WU / EB-G5650W nabízejí výjimečnou kvalitu obrazu a snadnou instalaci. Jedná se o ideální zařízení pro velké firmy, vyšší vzdělávání a státní organizace. Jsou určeny k instalaci v posluchárnách nebo sálech, jsou však také vhodné k použití při různých simulacích, v muzeích, galeriích a kinech, stejně jako v lékařském prostředí.

Projektory určené k podnikání:

  • EB-915W / EB-925 jsou projektory s vysokým světelným výkonem určené k montáži na strop nebo ke stolní projekci a jsou vybaveny nejširší řadou důmyslných funkcí Epson pro zdokonalení obchodních prezentací.
  • Řada EB-1700 nabízí bezkonkurenční kombinaci obrazu prvotřídní kvality a jasu se super tenkým designem, která jej činí dokonalým nástrojem pro mobilní prezentace.

Projektory pro domácí kina:

  • EH-R4000 je projektor velmi vysoké kvality s plným rozlišením (full HD) určený náročným uživatelům domácích kin. Je vybavený novým 3LCD reflexním panelem Epson a prostřednictvím dynamického kontrastního poměru 1,000.000:1 nabízí strhující filmové zážitky vysoké kvality.

Společnost Epson představí svou nejnovější modelovou řadu na veletrhu ISE 2011, ve svém stánku N24, v hale č. 4 výstavního a kongresového střediska RAI v Amsterdamu, ve dnech 1. - 3. února 2011.


[1] Zdroj: Futuresource Consulting Limited, www.futuresource-consulting.com

Témata článku: Amsterdam, Kino, Lumen, Domácí kina, Projekční plátna, Projektory epson, Světelné zdroje, Tabule, Kvalita obrazu, Pevná zeď, Domácí použití, Domácí projektor, Projektor, Montáž, Náročné použití, Nový kousek, Nejnovější model, Vysoká kvalita, Domácí kino, Vybavený model

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí