Progress představil OpenEdge Business Solutions

Progress představuje sadu řešení, která zajistí dvěma milionům uživatelů progressovských podnikových aplikací jejich vysokou návratnost.
Progress představil OpenEdge Business Solutions

Řešení problémů ve čtyřech oblastech: zotavení ze selhání, personalizace obsahu, business intelligence a správu aplikací, které jsou klíčové pro nasazení a provoz podnikových informačních systémů, nabízí uživatelům progressovských aplikací program Progress® OpenEdge™ Business Solutions. Jeho start oznámila společnost the Progress Company, dceřiná firma Progress Software Corporation.

 

Program umožní the Progress Company a více než dvěma tisícům jejích aplikačních partnerů poskytovat přidanou hodnotu společnostem využívajícím podnikové systémy založené na platformě Progress OpenEdge. Jde o více než 50 000 podniků po celém světě včetně 70 % těch, které se dostaly do žebříčku nejlepší stovky firem sestaveného časopisem Fortune.

 

Řešení Progress OpenEdge Business Solutions jsou kombinací výkonné softwarové technologie s odbornými zkušenostmi, které jsou k dispozici v rámci Progress Professional Services. Ať už tato řešení realizuje softwarová firma, nebo interní výpočetní středisko, jde vždy o řešení s rychlou návratností, protože se jím zdokonalují a rozšiřují funkce stávajících podnikových aplikací.

 

Program OpenEdge Business Solutions zahrnuje následující kategorie předem připravených podnikatelských řešení:

 

Správa aplikací – řešení OpenEdge Performance and Management poskytuje nástroje a služby pro maximalizaci dostupnosti a výkonnosti progressovských aplikací. Toto řešení zahrnuje Fathom™, systém od firmy the Progress Company pro správu aplikací, spolu s odbornými službami a kurzy a má za cíl zvýšit výkonnost a zjednodušit údržbu aplikace.

Zotavení ze selhání – OpenEdge Disaster Recovery je sada online služeb pro správce systémů, kteří potřebují úsporné a vysoce automatizovaný systém pro zotavení ze selhání k zajištění nepřetržitého provozu důležitých podnikových systémů. Sada zahrnuje služby OpenEdge Data Backup, OpenEdge Environment Backup a OpenEdge Hot Standby.

Business Intelligence – řešení OpenEdge Business Intelligence dává podnikům nástroje potřebné pro získání rychlého přehledu důležitých informací a umožňuje jim tak lepší rozhodování. Jde o obsáhlý balík technologií, konzultací a školení, který přetváří množství dat ukrytých v podnikových aplikacích na skutečné informační hodnoty.

Personalizace obsahu – řešení OpenEdge Content Personalization poskytuje širokou škálu technologií, konzultací a školení potřebných pro zavedení systémů umožňujících organizacím zjednodušit a zautomatizovat předávání personalizovaných údajů jednotlivým zákazníkům. Řeší specifické problémy spojené s marketingovým modelem one-to-one, zákaznickou podporou atd.

 

„OpenEdge Business Solutions je dobrá příležitost, jak mohou firmy hodně vytěžit z mála,“ řekl Jaap Smit, viceprezident Progress Software pro oblast EMEA. „Nabízíme našim zákazníkům vyváženou kombinaci špičkových produktů a odborných služeb. S její pomocí mohou zavést řešení přizpůsobené na míru jejich potřebám, udržovat jeho provoz a vyškolit svůj personál tak, aby výsledky celého projektu byly co nejlepší.“

 

O společnosti the Progress Company

The Progress Company je globálním dodavatelem softwarových technologií a služeb pro vývoj, provoz, integraci a správu řešení v oblasti e-business. Firma nabízí obsáhlou sadu produktů zahrnující nástroje pro vývoj aplikací, aplikační servery, špičkový e-business messaging server SonicMQ či nejpoužívanější relační databáze s nejnižšími náklady na pořízení a správu. Produkty Sonic navrhuje a vyvíjí americká společnost Sonic Software. V Evropě tyto produkty distribuuje the Progress Company.

 

Více než 2000 partnerů the Progress Company, nezávislých softwarových firem (ISV) a poskytovatelů aplikačních služeb (ASP), každoročně dodává klientům progressovské aplikace a s nimi související služby za víc než 5 miliard dolarů. Na produkty se značkou Progress se spoléhá přes 40 000 organizací ve více než 100 zemích světa; je mezi nimi 60 % firem, které se dostaly mezi stovku nejlepších společností v žebříčku časopisu Fortune. The Progress Company se sídlem v massachusettském Bedfordu je dceřiná společnost firmy Progress Software Corporation. Podrobnosti můžete najít také na adrese: www.progress.com.

 

 

Progress, a OpenEdge jsou obchodní nebo registrované obchodní značky Progress Software Corporation v USA a dalších zemích. Všechny ostatní uvedené obchodní nebo servisní značky jsou majetkem svých příslušných vlastníků.

 

Váš názor Další článek: Hewlett-Packard získal podporu pro návrh převzetí Compaqu

Témata článku: Software, Sonic, Company, Dceřiná firma, The One, Progress


Určitě si přečtěte

Podívejte se, jak vypadá mikrofon nebo blecha pod elektronovým mikroskopem

Podívejte se, jak vypadá mikrofon nebo blecha pod elektronovým mikroskopem

** Z Brna pochází třetina světové produkce elektronových mikroskopů ** První československý kus vyrobila Tesla už v 50. letech ** Dnes na ni navazuje třeba brněnský Tescan

Jakub Čížek | 19

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

** Máme tu další českou phishingovou vlnu ** Podle průzkumů máme stále problém s kybernetickou gramotností ** Nebezpečím jsou děti, které opouštějí rodiče

Jakub Čížek | 34

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 93

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

** Je to velké jako Raspberry Pi ** Ale je to až o několik řádů rychlejší ** Dorazil nám exotický Google Coral s akcelerátorem Edge TPU

Jakub Čížek | 18


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky