Profit Call 900 – novinka od Aliatelu

Nová telefonní služba pro firemní klientelu
Profit Call 900 – novinka od Aliatelu

Od 1. srpna 2002 zavádí společnost Aliatel nové audiotexové služby pod názvem Profit Call.

Těm uživatelům, kteří chtějí udržovat bezprostřední kontakt se svými klienty, je určena služba Profit Call 900. Jedná se o službu placeného volání se zvláštním tarifem, která umožňuje poskytování informačních, poradenských, konzultačních a jiných odborných služeb s celostátním rozsahem.

 

„Uvedením této služby na trh jsme zcela doplnili nabídku telefonních služeb. V tuto chvíli nabízíme službu přímého připojení - Business Call Direct, službu využívající volbu operátora - Business Call Smart a služby tzv. barevných linek, což je bezplatná služba Profit Call 800 a služba se zvláštním tarifem, Profit Call 900,” řekla tisková mluvčí společnosti Aliatel Martina Kemrová.

 

Při využití služby Profit Call 900 mohou zákazníci společnosti Aliatel poskytovat svým zákazníkům vysoce žádané služby po telefonu, vybrat si z nabídky několika tarifů, využívat množstevní a věrnostní programy a spolupodílení operátora na propagaci zvolených telefonních čísel. Poskytování služby zahrnuje mimo jiné detailní vyúčtování zdarma, dostupnost ze sítí všech operátorů v ČR, zákaznickou podporu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a on-line info - okamžité informace o telefonním provozu a vyúčtování.

 

Zřízení služby je rychlé a jednoduché, službu lze zřídit jak pro jednu telefonní stanici, tak např. pro Call centrum. Pro uspokojení specifických potřeb zákazníků nabízí společnost Aliatel možnost individuálních řešení konfigurace služby.

Služby s přístupovým číslem 900 vznikly přečíslováním a rozdělením služeb s předčíslím 0609 na služby obchodní a zábavné služby „pro dospělé“. Tím byl dán prostor pro poskytování seriózních obchodních, informačních a poradenských služeb. Mezi oblasti, kterých se poskytování těchto telefonních konzultačních služeb týká, patří například: obchodní a průmyslové informace, reality, obchodování, překladatelství a tlumočnictví, právo a právní poradenství, pojišťovnictví, bankovnictví, finance, průzkumy trhu, direct marketing, reklamní akce a nabídka zboží, doprava, turistika, zdravotnictví, meteorologie a mnoho dalších zajímavých služeb.

Další audiotexové služby, které Aliatel uvádí na trh jsou Profit Call 906, která je určena pro služby zábavního charakteru a Profit Call 909, určenou pro erotické linky a „služby pro dospělé“.

 

ALIATEL a.s.

poskytuje v garantované kvalitě výběr spolehlivých datových, telefonních a internetových služeb. Aliatel je prvním provozovatelem pevné sítě na telekomunikačním trhu v ČR, jehož služby byly certifikovány ISO 9001, a zároveň jediným operátorem, který od července 2002 nabízí telefonní služby v rámci volby operátora.

Akcionářská struktura Aliatelu je ze 60 % tvořena rozvodnými energetickými akciovými společnostmi (Severomoravská energetika, a. s., Jihomoravská energetika, a. s., Jihočeská energetika, a. s., a Západočeská energetika, a. s., mají po 10,33 %, Pražská energetika, a. s., a Severočeská energetika, a. s., po 9,33 %). Zbývajících 40 % akcií je v držení německé RWE Com GmbH & Co. oHG.

Více informací o společnosti Aliatel a jejích službách naleznete na www.aliatel.cz.

 

Další informace: Public Relations společnosti Aliatel, Martina Kemrová, Petra Kopecká,  tel./fax: 02/ 2525 3151, 3152, e-mail: press@aliatel.cz

 

Váš názor Další článek: Vláda prodá Český Telecom za 55 miliard korun

Témata článku: Call, Direct Marketing, Služba, RWE, Placený tarif, Profit, Energetika


Určitě si přečtěte

Otestovali jsme 8 mobilů do 8 000 Kč: rozdíly ve výkonu jsou ohromné

Otestovali jsme 8 mobilů do 8 000 Kč: rozdíly ve výkonu jsou ohromné

** Mobil za 8 000 Kč uspokojí většinu uživatelů ** Klasické foťáky stačí, širokáče ale zklamaly ** Zásadní jsou rozdíly ve výkonu

Časopis Computer | 4

Porovnání deseti cloudových disků: kam a za kolik uložit 100 GB, 1 TB a 10 TB dat?

Porovnání deseti cloudových disků: kam a za kolik uložit 100 GB, 1 TB a 10 TB dat?

** Zjistili jsme, kam do cloudu nejvýhodněji uložíte data ** Vytvořili jsme žebříček cen deseti cloudových úložišť ** Ceny se liší - často i velice výrazně!

Karel Kilián | 104

20 let nám vědci slibují revoluční baterie, ale revoluce se pořád nekoná

20 let nám vědci slibují revoluční baterie, ale revoluce se pořád nekoná

** Technologie baterií se stále zlepšuje, ale žádné revoluce se nekonají ** Nejpopulárnějším typem baterií je Li-ion ** Efektivní baterie se stávají důležitější s příchodem elektromobilů

Karel Javůrek | 101


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest televizí do 25 000 Kč

Nejlepší herní klávesnice

Srovnání správců hesel

Jak upravit fotky pro tisk