Profinit představil systém pro správu dokumentů v české verzi

Praha, 21. března 2005 - Společnost Profinit, přední poskytovatel IT služeb a řešení, zastupující na českém trhu společnost Stellent, dodavatele řešení pro správu obsahu a správu dokumentů, představila českou lokalizovanou verzi produktu Stellent Universal Content Management 7.5. Při této příležitosti přicestoval do České republiky i Josef Huber, výkonný ředitel společnosti Stellent pro střední a východní Evropu, který se v Břevnovském klášteře podílel na jeho představení zákazníkům a veřejnosti. Systém Stellent má do českého jazyka přeloženy veškeré nabídky programu a funkce pro jeho ovládání. Překlad uživatelského rozhraní zvládl tým dvou odborníků Profinitu za necelý týden.
Profinit představil systém pro správu dokumentů v české verzi

Česká lokalizace poslední verze produktu Stellent Universal Content Management 7.5 nabízí jednodušší obsluhu a rychlejší implementaci

"Stellent je určen nejširšímu okruhu osob a jsou to právě budoucí uživatelé, kteří budou mít hlavní slovo při výběru a rozhodování o způsobu nasazení systému. Proto je lokalizovaná verze tak důležitá už při výběru systému a návrhu jeho implementace," říká Ivo Mouka, business consultant ze společnosti Profinit. "Každý přihlášený uživatel si může z nainstalovaných jazyků vybrat ten svůj. Vedle češtiny tedy standardně dodávanou anglickou, francouzskou, holandskou, japonskou, korejskou, německou, portugalskou nebo španělskou verzi rozhraní. Na hladké implementaci české lokalizace jsme si ověřili, že výhody dobře zdokumentované webové architektury content serveru, který je základem všech aplikačních modulů Stellentu, nejsou prázdným slibem," dodává I.Mouka.

Stellent Univesal Content Management je v oblasti správy obsahu komplexním produktem s podporu pro všechny oblasti a typy využití v řízení podnikového obsahu. Umožňuje zpracovávat, řídit a zveřejňovat informace, jejichž výstupem může být intranet, extranet, veřejné webové stránky či interní a externí portály. Obsahuje všechny potřebné nástroje pro správu různých typů dat, od e-mailů, diskusí, dokumentů, reportů, tabulek a záznamů přes grafické soubory, obrázky, až po multimediální nebo jiný digitální obsah.

S těmito daty pak lze řešit Řízení webového obsahu (Web Content Management), Správa dokumentů (Document Management), Řízení spolupráce (Collaboration Management), Správa záznamů (Records Management), Správa digitálního obsahu (Digital Asset Management) a díky otevřené architektuře i budoucí problematiky.

Výhodou oproti konkurenci je jednotné uživatelské prostředí pro všechny funkce, jediné serverové řešení a používání jedné technologie.

Společnost Stellent, Inc., je celosvětovým poskytovatelem softwarových řešení pro správu obsahu, která zákazníkům přinášejí rychlý užitek, neboť umožňují snadnou implementaci, a navíc jednotliví uživatelé tyto nové služby rychle a pozitivně přijímají. Díky produktům značky Stellent mohou zákazníci snadno implementovat více důležitých obchodních funkcí - jako jsou vizualizace finančních závazků, zpracování reklamací, webové servery, call centra, procesy a extranety pro prodejce - a také škálovat technologii na podporu potřeb celopodnikového managementu obsahu.
Stellent má více než 3 500 zákazníků, včetně firem Procter&Gamble, Merrill Lynch, The Home Depot, ING, GlaxoSmithKline, Georgia Pacific, Bayer Corp., Coca-Cola FEMSA, Emerson Process Management, Genzyme Corp. nebo Los Angeles County či Britský Červený kříž. Společnost sídlí v Eden Prairie v americké Minnesotě, a její kanceláře jsou rozmístěny na dalších místech ve Spojených státech, Evropě, Asijsko?tichomořské oblasti a v Latinské Americe.

Společnost Profinit (dříve Sybase ČR) je nezávislým poskytovatelem specializovaných IT řešení a služeb s orientací na zákazníky z finančního sektoru, telekomunikací a utilit. Profinit se zaměřuje zejména na řešení v oblastech Information Acceleration, Data Quality, Document and Content Management, Business to Business Communication a na služby v oblasti systémového a softwarového inženýrství a IT outsourcingu.

Váš názor Další článek: Mpio One - tři multimediální přehrávače v jednom

Témata článku: Pacific, Asset Management, Německá značka, Emerson, Francouzská společnost, Management, Georgia, Bayer, Minnesota, Coca Cola, Depot, Eden, Důležitá oblast


Určitě si přečtěte

Podívejte se, jak vypadá mikrofon nebo blecha pod elektronovým mikroskopem

Podívejte se, jak vypadá mikrofon nebo blecha pod elektronovým mikroskopem

** Z Brna pochází třetina světové produkce elektronových mikroskopů ** První československý kus vyrobila Tesla už v 50. letech ** Dnes na ni navazuje třeba brněnský Tescan

Jakub Čížek | 19

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

** Máte špatný signál Wi-Fi? Mesh systémy to vyřeší ** Už vás nezruinují, meziročně ceny příjemně spadly ** Jak systém funguje a čím je výjimečný?

Jiří Kuruc | 105

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

** Mapy.cz neslouží jen k zobrazení podkladů a plánování tras ** Nabízejí celou řadu dalších praktických funkcí a možností ** Vybrali jsme třináct tipů a triků, o kterých možná (ne)víte

Karel Kilián | 31

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

** Je to velké jako Raspberry Pi ** Ale je to až o několik řádů rychlejší ** Dorazil nám exotický Google Coral s akcelerátorem Edge TPU

Jakub Čížek | 18

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

Jan Láska, Vladislav Kluska | 27

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

** Nikdo si je nepamatuje ** Žádné není zcela bezpečné ** Nejlepší by bylo je prostě zrušit

Jakub Čížek | 59Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky