Profesionální LCD displeje Acer řady B: Nyní se zdokonalenými ergonomickými funkcemi

Profesionální LCD displeje Acer řady B: Nyní se zdokonalenými ergonomickými funkcemi

LCD monitory Acer řady B jsou určeny pro každodenní intenzivní používání a dokonale splňují požadavky na výjimečnou grafiku a optimální zobrazení, jaké vyžaduje kancelářské i profesionální nasazení. Tyto monitory nabízejí profesionálním uživatelům nejen dokonalé spojení grafiky s vysokým rozlišením, vynikající čitelností a multifunkčností, ale také jedinečné ergonomické funkce, které dokazují, že to jsou ideální spolupracovníci.

Monitory s možností přizpůsobení výšky, sklonu a natočení lze nastavit do optimální pracovní polohy: Se zvětšeným úhlem sklonu 20° nahoře a 5° dole a úhlem natáčení až 45° doprava a doleva se vyznačují ještě flexibilnějším nastavením polohy. Monitor lze zdvihnout až o 110 mm a vybrané modely je dokonce možné v případě potřeby i otočit na výšku o 90°. LCD monitory řady B můžete tedynastavit do optimální polohy a tím vytvořit ideální podmínky pro dosažení nejvyšší produktivity.

Displeje řady B působí solidním a spolehlivým dojmem a zaujmou stylovým tmavošedým rámečkem, který je doplněn elegantním černým stojanem.Ovládací tlačítka umístěná na rámečku zajišťují snadné intuitivní ovládání a současně dodávají displejům neobyčejně kultivovaný vzhled.

Displeje řady B jsou nabízeny v několika velikostech a formátech od 43 cm (17”) do 69 cm (27”) a s poměrem stran 4:3, a tedy lépe splňují nároky na profesionální použití. Představují ideální řešení pro přepážky a pracoviště s omezeným prostorem. Širokoúhlé provedení s poměrem stran 16:9 je určeno pro vyšší produktivitu při kancelářském použití a nabízí optimální poměr pixelù na palec pro práci s daty a sledování filmů bez černých pruhů.

LCD monitory s vynikajícím dynamickým kontrastním poměrem (až 12 000 000:1 u modeluB243HLA), který je optimalizován technologií Acer Adaptive Contrast Management, dosahují ostrého obrazu a sytých barev díky zlepšenému podání detailů a gradaci velmi jasných nebo nedostatečně osvětlených scén.Uživatelé tedy mohou pracovat s rozsáhlými datovými soubory nebo CAD aplikacemi, které jsou zobrazeny s výjimečnou přesností a ostrými čarami.Neobyčejně krátká doba odezvy šedá-šedá zabraňuje rozmazání obrazu v rychlých scénách při sledování videí nebo hraní her.

Displeje řady B jsou opatřeny mnoha porty pro připojení nejrůznějších zařízení:portem VGA, portem DVI s HDCP pro sledování obsahu chráněného DRM, portem HDMI zajišťujícím progresivní digitální připojení s vynikajícím obrazem ve vysokém rozlišení a nejlepší dosažitelné nekomprimované video, a dále porty USB, které umožňují připojit periferní zařízení, používat několik displejů a vytvořit z nich zobrazovací stěnu anebo připojit další displej k notebookuči stolnímu počítači, který má pouze jeden port VGA.Vybrané modely jsou navíc dodávány s portem DisplayPort, který je určen k připojení monitoru k počítači, avšak umožňuje také sériově propojit několik displejů.DisplayPort zaručuje reprodukci zvuku a obrazu v nejvyšší kvalitě a rovněž přenáší signál HDMI i DVI.

Monitory řady B jsou vybaveny technologiemi zajišťujícími vysokou spolehlivost a špičkový výkon. Jsou dodávány výhradně s panely třídy A, které se vyznačují nulovým počtem slepých pixelů, a tedy poskytují dokonalý obraz. Monitory procházejí náročnými zkouškami, které jsou zárukou, že displeje Acer Business splňují nejvyšší nároky na kvalitu a výkon.

Monitory Acer řady B rovněž vyhovují ekologické koncepci EcoDisplay a jsou opatřeny logem nízkého dopadu na životní prostředí. Displeje Acer EcoDisplays splňují nejpřísnější mezinárodní standardy, jako např. EPEAT Gold, EnergyStar 5.0, TCO 5.0 a nově i ISO 9241-307, které zaručují vysokou kvalitu služeb, nižší spotřebu energie a využití ekologických materiálů.

Vybrané modely jsou vybaveny systémem se dvěma lampami místo běžných čtyř, a proto displeje spotřebují až o 50% méně energie a výrazně snižují náklady na energii. Nabídka rovněž obsahuje model vybavený podsvícením LED diodami, které mohou ušetřit až 68 % energie ve srovnání se standardními lampami CCFL a navíc neobsahují rtuť. Skříň, laminát tištěných spojů, konektory a vnitřní kabely systému a panelu displeje Acer Eco neobsahují nebezpečné látky,jako např. PVC a BFR.

LCD monitory Acer řady využívají špičkové technologie zpracování obrazu, které zajišťují optimální zobrazení: Acer eColor Management je technologie, která přizpůsobuje výkon panelu různým prostředím, světelným podmínkám a preferovaným způsobům zobrazení. Uživatelétedy mohouupravit nastavení displeje a dosáhnout přesného barevného podání v závislostina provozním režimu: data, média, film nebo fotografie.

Adaptive Contrast Management (ACM) dynamicky přizpůsobí kontrastní poměr vstupního obrazu, a tedy zaručuje dokonale ostré podání. Každá scéna je analyzována a obraz je přizpůsobován okénko po okénku, přičemž je zvýšena kvalita barev a dosažena výrazně lepší gradace a podání detailů, především v tmavších a světlejších scénách. Výsledkem je ohromující kvalita obrazu.

Na displeje řady B je poskytována tříletá záruka typu "mail-in".

Témata článku: Natáčení videí, Profesionální použití, Ideální poměr, Nejvyšší výkon, Náročné používání, Kvalita obrazu, Vysoká kvalita, Tištěný spoj, Nízká výška, PVC, Obraz, Tříletá záruka, Černá barva, HDCP, Černý pruh, Profesionální grafik, Rámeček, Nejvyšší detail

Aktuální číslo časopisu Computer

26 procesorů v důkladném testu

Zhodnotili jsme 18 bezdrátových reproduktorů

Jak fungují cash back služby?

Pohlídejte své děti na internetu