Produktová řada ZyXEL P – 660 získala homologaci pro prodej v SR

Bratislava, 14. února 2006 – ZyXEL Communications oznamuje, že její ADSL router P-660R, multimediální 4-portové brány P-660H, P-660HW a bezpečnostní brána 661HW-63, získaly od Slovenského Telecomu homologaci pro využití v přístupové síti největšího slovenského telekomunikačního operátora.
Produktová řada ZyXEL P – 660 získala homologaci pro prodej v SR

„Zařízení splnilo požadavky Slovenského Telecomu na funkcionalitu, bezpečnost WiFi a funkcionalitu VPN.“ potvrdil Igor Bátor, ze zkušební laboratoře Slovak Telecom v Žilině.

Řada P-660 nabízí pružná síťová řešení, která umožňují přenos dat a hlasu a zároveň vytváří solidní základ pro budoucí integraci drátových a bezdrátových sítí. Vedle toho zařízení disponují funkcemi routeru, firewallu, přepínače a podporou rychlejšího standardu ADSL 2+, umožňujícího provozovat větší přenosové rychlosti a využívat náročnější internetové aplikace. Díky propracované správě propustnosti dat rozšiřují produkty P-660/P-661 možnosti uživatelů plně využít přidané hodnoty multimediálních služeb po širokopásmových zabezpečených sítích. Výjimečné řešení spočívá v nasazení nejmodernějších technologií širokopásmového přístupu ADSL2+ a SuperSpeed g+.

ZyXEL s podporou ADSL 2+ u svých zařízení představuje profesionální přístup na internet pro malé kanceláře a domácnosti.


O společnosti ZyXEL Communications
ZyXEL je největším světovým dodavatelem DSL routerů (Gartner Group, srpen 2005). Jakožto specializovaná firma v oblasti širokopásmového přístupu na internet a komplexních síťových řešení, integruje ZyXEL do své nabídky produktů technologie WAN, LAN, xDSL, firewall, wireless LAN, VoIP a routery. Centrála společnosti ZyXEL leží na Tchajwanu a její produkty jsou nabízeny ve více než 150 zemích pěti kontinentů. České zastoupení společnosti ZyXEL bylo otevřeno v roce 2004 a nese zodpovědnost za trhy v České republice, Slovenské republice a v Polsku. Rozhodnutí otevřít kancelář společnosti ZyXEL v České republice je logickým krokem rozvoje společnosti a odpovědí na vzrůstající poptávku po řešeních s přidanou hodnotou a produktech společnosti ZyXEL.

Váš názor Další článek: Samsung má vzorky zatím nejrychlejších GDDR4 pamětí

Témata článku: Internet, Bezpečnost, Zyxel, Profesionální nasazení, Igor, Budoucí krok, Specializovaná laboratoř

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší