Produkční systém Xerox 4112/ 4127 nabízí nové možnosti dokončování úloh

Produkční systém Xerox 4112/ 4127 nabízí nové možnosti dokončování úloh

Společnost Xerox představuje nové možnosti dokončování úloh černobílého produkčního systému 4112 a 4127 pro menší astřední objemy, s nimiž mohou poskytovatelé tisku rychle, jednoduše a ve vysoké kvalitě vytvářet zakázky, jako jsou černobílé brožury, kalendáře a manuály.

Vylepšení se týkají produkčního systému Xerox 4112 a 4127, který tiskne, skenuje, případně kopíruje a který získal ocenění Better Buys for Business Editor’s Choice pro rok 2008. Nové dokončovací možnosti zkracují čas potřebný kvýrobě tištěných výstupů, což ocení komerční poskytovatelé tisku, vzdělávací instituce, zdravotnická zařízení nebo vnitropodnikové tiskové provozy:

  • nový modul SquareFold® Trimmer vyrábí brožury V1 na stříšku nebo do tzv. tvaru SquareBack se sraženou hranou hřebetu, ořezává okraje brožur asamostatně vytváří profesionálně vyhlížející materiály;
  • vysokokapacitní stohovač úhledně stohuje až 5000 listů na vozíček pro jednoduchý převoz a vyložení u offline finalizačních strojů;
  • pokročilý finišer pro tvorbu brožur děruje, sešívá a vytváří brožurovou vazbu až s 25 listy (nebo 100 obrázkovými stránkami) a je tak ideálním nástrojem velkých brožur a pro tvorbu kalendářů;
  • vylepšené vlastnosti a funkce integrovaného, ale i RIP serveru FFPS umožňují stroj snadno obsluhovat pomocí dotykové obrazovky s pokročilými funkcemi.

Velké objemy a vysoká kvalita

Společnost PowerPrint z Prahy používá systém 4127FFPS pro výrobu mnoha stránkových pracovních sešitů, manuálů a skript ve vysoké kvalitě avprofesionálním vzhledu.

„Díky rozšířeným funkcím RIPu FFPS (FreeFlowPrintServer) můžeme našim zákazníkům zaručit tvorbu velkých knih bez omezení provozu našich strojů v expresních termínech” řekl Zdeněk Janovec, majitel společnosti PowerPrint. „Systém 4127 je jedním z nejuniverzálnějších zařízení, které jsem viděl. Protože nyní je většina tisků digitálních, umožňují nám vylepšení naprogramovat úlohy přímo v uživatelském rozhraní a používat tlačítka na displeji pro formátování úloh a přidávání odlišných stránek.”

PowerPrint má v Praze tři provozovny a v každé z nich zpracovává přibližně 300 000 digitálních stránek měsíčně. Kromě několika dalších digitálních černobílých systémů používá rovněž plnobarevné stroje .

Nové možnosti dokončování úloh a řadiče pro řadu Xerox 4112 a 4127 jsou na trhu vČeské republice dostupné od srpna letošního roku.

Další článek: Nákupy na internetu budou opět rekordní, letí hlavně parfémy

Témata článku: Úloha, Vysoká kvalita, Velký objem, Pokročilá funkce, Pokročilá možnost, Pokročilý editor, Jednoduchý tvar, R.I.P., Vylepšený editor, Integrovaný editor

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší