Prodejny O2 již navštívilo více než 10 milionů lidí

17. března 2008
Facebook uvede novou IM službu
Prodejny O2 již navštívilo více než 10 milionů lidí

Počet návštěvníků značkových prodejen O2již překročil magickou hranici 10 milionů. Podle statistik společnosti Telefónica O2 se tak stalo 29. února 2008 mezi 17. a 18. hodinou. Ke stejnému dni byla také ukončena tipovací soutěž, která probíhala od 21. ledna 2008 ve všech značkových prodejnách O2. Celkem 10 návštěvníků získalo atraktivní výhru v podobě LCD televizoru a služby O2TV na jeden rok zdarma.

"Návštěvníci našich prodejen tipovací soutěž přivítali s nadšením. Nejvíce se jim líbilo spojení 10 milionů a 10 výher. Jsme rádi, že jsme je touto cestou mohli odměnit za přízeň, kterou nám věnují,"říká Luděk Šantora, ředitel prodeje pro značkové prodejny společnosti Telefónica O2 Czech Republic a dodává:"Měsíce leden a únor jsou obvykle prodejně nejslabší. Dle analyzovaných dat k nám však letos zavítalo víc návštěvníků než obvykle. Díky soutěži se nám tedy podařilo udržet stabilní čísla návštěvnosti."

V soutěži měli možnost tipovat všichni návštěvníci značkových prodejen O2, a to vyplněním a odevzdáním tipovacího letáku s odpovědí na soutěžní otázku:"Kolik návštěvníků celkem vešlo do značkových prodejen O2od 8,00 hodin dne 2. ledna 2007 do 18,00 hodin dne 31. prosince 2007?". Pouze 5 % tipujících se svou odpovědí přiblížilo správnému číslu, které je 8 428 837 návštěvníků. Deset soutěžících s nejpřesnějším tipem získalo LCD televizor Philips a digitální televizi O2TV na jeden rok zcela zdarma.

"Z výhry mám obrovskou radost. Zúčastnila jsem se několika soutěží, ale zatím bez úspěchu. Teď se mi konečně podařilo vyhrát. A pořádně - novou televizi a spoustu programů a filmů. Nadšená je celá naše rodina. Služby O2využíváme již dlouho a jsme s nimi maximálně spokojeni,"uvádí jeden ze šťastných výherců, paní Jarmila Klefersteinová.

Do značkových prodejen O2zavítalo v období konání soutěže více než 1,5 milionu návštěvníků. Další novou značkovou prodejnu otevře Telefónica O2 17. března 2008 na Třídě T.G.M. v Karlových Varech.

Témata článku: Nadšení, Televize Nova, Televize O2, LCD TV, Televize Philips, Televize Nova

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje