Procesy, inovace a umeni od IDS Scheer, akce v DOXu 11.5.2010

Procesy, inovace a umeni od IDS Scheer, akce v DOXu 11.5.2010

Společnost IDS Scheer ČR, člen skupiny Software AG, připravuje na 11. května letošního roku akci pod názvem Umění procesů, umění inovace, na které představí svá řešení pro Business Process Excellence. Pod tímto sloganem se skrývá závazek zákazníkům být komplexním partnerem pro jejich obchod či IT – od strategie a procesů přes implementaci, nasazení až po monitorování a měření výkonnosti.

V úterý 11. května budou odborníci společnosti IDS Scheer prezentovat různá řešení od základního mapování procesů až po speciální na míru šitá pro konkrétního zákazníka. A protože jediným důkazem opravdové kvality jsou spokojení zákazníci, oslovila společnost IDS Scheer některé z nich, aby v netradičním prostředí Centra současného umění DOX potvrdili svou prezentací výjimečnost řešení IDS Scheer. Celý program je tak koncipován jako představení konkrétních obchodních případů s určitým náhledem do dalšího rozvoje.

Procesní implementaci systému Maximo a možnost využití nástroje tzv. procesní inteligence ARIS Process Performance Manager, využívajícího již zmapované procesy, bude popsán na příkladu energetické společnosti United Energy. V případě druhého prezentovaného řešení, vytvořeného pro zákazníka Teplárny Brno, půjde o implementaci ERP systému SAP. Společnost IDS Scheer ukáže, v čem tkví síla speciálního nástroje ARIS for SAP nejen při implementacích, ale i stále častějších reimplementacích. O ERP půjde i v třetím případě, u společnosti MITAS – konkrétně se bude hovořit o poimplementačních, a možná nejdůležitějších, fázích projektu, a sice o podpoře a outsourcingu systémů. S tím souvisí další rozvoj IT ve velkých společnostech při dodržení zásad ITIL (Information Technology Infrastructure Library) a podnikové architektury (Enterprise Architecture - EA). Na případě společnosti T-Mobile pak bude prezentováno speciální řešení pro optimalizaci uživatelských rolí a oprávnění a portálové řešení pro plánování pracovní doby zaměstnanců prodejních míst využívající systém SAP.

Během konání akce bude možno zúčastnit se komentované prohlídky právě probíhajících výstav Jana Kaplického, devíti nadějných českých designérek a dalších expozic.

Celá akce je zdarma a registrace probíhá již nyní online na adrese: http://events.ids-scheer.cz/umeni-procesu-2010.

Co: Umění procesů, umění inovace – Od procesů k technologiím a službám na míru

Kdy: úterý, 11. května 2010

Kde: Centrum současného umění DOX, Osadní 34, Praha 7

Více informací na www.ids-scheer.cz

Další článek: Webový prohlížeč na iPadu má tržní podíl 0,06 procent

Témata článku: Speciální systém, Určitý důkaz, Pracovní fáze, Speciální nástroj

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší