ProCA uvádí na trh novou grafickou kartu Gainward

ProCA uvádí na trh grafickou kartu Gainward FX PowerPack! /Ultra 1100XT TV-DVI 128MB Golden Sample
ProCA uvádí na trh novou grafickou kartu Gainward

Jako horkou novinku uvedl výhradní distributor produktů Gainward, společnost ProCA spol. s r.o., na český trh výkonnou grafickou kartu Gainward FX PowerPack! /Ultra 1100XT TV-DVI 128MB Golden Sample. Karta se pyšní lépe taktovanými pamětmi a procesorem, než její slabší verze FX PowerPack! /Ultra 1100XT TV-DVI 128MB.

Technická specifikace: chipset GeForce FX5900XT, 128MB RAM, 256-bit šířka paměťové sběrnice, 2.8ns přístup k pamětem, frekvence paměti 780MHz, frekvence jádra 450MHz. Více informací najdete na: http://www.gainward.de/new/products/ultra_1100_1200_1300/comparison.html.

Na grafické karty Gainward je poskytována nadstandardní tříletá záruční lhůta. Doporučená koncová cena činí 6 290,- Kč bez DPH.

Společnost Gainward je hlavním partnerem společnosti nVidia v Evropě.

 

 

 

Tomáš Kudweis

marketingový ředitel

 

Zodpovědný product manager

Petr Kvasňovský

 

 

 

 

 

 

 

 

O firmě ProCA:

Firma ProCA spol. s r.o. patří mezi nejvýznamnější hráče na českém IT trhu. Je součástí holdingu AAC a.s., jednoho z největších dodavatelů IT v ČR.  Mezi hlavní činnosti patří velkoobchodní distribuce komponent, příslušenství a software pro výpočetní a informační techniku, výroba a distribuce počítačů BRAVE, které jsou druhou nejprodávanější českou značkou na tuzemském trhu, počítačů TESCO, které jsou známy hlavně v podnikové sféře, výroba a prodej notebooků BRAVE, distribuce spotřební elektroniky Maxton a přímý prodej velkým zákazníkům. Více informací naleznete na: www.proca.cz, www.brave.cz,  www.tesco.cz a www.maxton.cz.

Váš názor Další článek: MSI představil grafické karty s čipy od ATI

Témata článku: Tesco elektronika, Golden, Powerpack


Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky