ProCA otevře distribuční středisko v Olomouci

15. září proběhne za účasti vedení společnosti a obchodních partnerů slavnostní zahájení provozu nového distribučního střediska v Olomouci v ulici Čajkovského 592.
ProCA otevře distribuční středisko v Olomouci

Toto nové distribuční místo se tak stane již 13. distribučním střediskem ProCA v České republice. Díky zahájení prodeje v Olomouci dojde k výraznému posílení regionu v zásobování zbožím a službami (www.proca.cz/sluzby). V distribučním středisku najdou zákazníci počítače a notebooky BRAVE, počítače a servery TESCO, komponenty výpočetní techniky a spotřební elektroniku. U příležitosti otevření nabízí ProCA všem velkoobchodním zákazníkům střediska Olomouc nákup za nejlepší dealerské ceny s platností do 31. října 2003.

 

 

 

 

 

Tomáš Kudweis

marketingový ředitel

 

Kontakt na středisko Olomouc:

ProCA spol. s r.o.

středisko Olomouc

ředitel: Ing. Radomír Kříž

Čajkovského 592

779 00 Olomouc

tel: 585 750 186, 187

e-mail: kriz@proca.cz

 

 

 

O firmě ProCA:

Firma ProCA spol. s r.o. patří mezi nejvýznamnější hráče na českém IT trhu. Je součástí holdingu AAC a.s., jednoho z největších dodavatelů IT v ČR.  Mezi hlavní činnosti patří velkoobchodní distribuce komponent, příslušenství a software pro výpočetní a informační techniku, výroba a distribuce počítačů BRAVE, které jsou druhou nejprodávanější českou značkou na tuzemském trhu, počítačů TESCO, které jsou známy hlavně v podnikové sféře, výroba a prodej notebooků BRAVE, distribuce spotřební elektroniky Maxton a přímý prodej velkým zákazníkům. Produkty nabízené firmou ProCA najdete ve 12 distribučních místech po celé ČR. Více informací naleznete na: www.proca.cz, www.brave.cz,  www.tesco.cz a www.maxton.cz.

Váš názor Další článek: Vývoj cen hardwaru: paměti zdražují až o 1500,- Kč

Témata článku: Notebooky, Tesco, Olomouc, Tesco elektronika


Určitě si přečtěte

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 93

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

** Ačkoliv je grafických linuxů plný internet, stále vládnou Windows ** Jeden z nich se jmenuje Zorin OS a nedávno se dočkal aktualizace ** Dělají jej dva kluci z Irska a je fakt hezký

Jakub Čížek | 116


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky