ProCA obchodní výsledky za 2. Q 2002

9. července 2002
Hackeři jsou o 28% aktivnější
Společnost ProCA oznamuje meziroční nárůst obratu i přes negativní vliv růstu kurzu české koruny.
ProCA obchodní výsledky za 2. Q 2002

Společnost ProCA oznamuje meziroční nárůst obratu i přes negativní vliv růstu kurzu české koruny. Obchodní výsledky druhého čtvrtletí roku 2002 společnosti ProCA  ve srovnáním s rokem předcházejícím jsou následující:

Q2 2001: 570,2 milionů Kč, Q2 2002: 584,6 milionů Kč

 

Tato čísla zahrnují tržby za zboží i služby a to jak tuzemské tak i zahraniční. Čísla zahrnují pouze obrat společnosti ProCA spol. s r.o. Česká republika. Nejvýznamnější nárůst firma ProCA zaznamenala v tržbách za tuzemské služby a to 66,8%. Nárůst v prodeji zboží na tuzemský trh dosáhl 23,6%.

     Vzhledem k tomuto trendu společnost ProCA očekává splnění celkového objemu obratu za rok 2002 ve výši více než 4 miliardy Kč.

 

S přáním hezkého dne

 

Tomáš Kudweis

marketing manager

 

 

 

O firmě ProCA:

Firma ProCA spol. s r.o. patří mezi nejvýznamnější hráče na českém IT trhu. Je součástí holdingu AAC a.s., jednoho z největších dodavatelů IT v ČR.  Mezi hlavní činnosti patří velkoobchodní distribuce komponent, příslušenství a software pro výpočetní a informační techniku, výroba a distribuce počítačů BRAVE, které jsou druhou nejprodávanější českou značkou na tuzemském trhu a počítačů TESCO, které jsou známy hlavně v podnikové sféře, distribuce spotřební elektroniky a přímý  prodej velkým zákazníkům. Produkty nabízené firmou ProCA najdete v 11 distribučních místech po celé ČR. Více informací naleznete na: www.proca.cz, www.brave.cz  a www.tesco.cz. Vůči svým dodavatelům společnost ProCA vystupuje jménem ProCA Group, což je neformální sdružení společností ProCA ČR, ProCA Romania a ProCA Slovakia.

 

Váš názor Další článek: Hackeři jsou o 28% aktivnější

Témata článku: Tesco elektronika, Romania, Nejvýznamnější dodavatel


Určitě si přečtěte

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

** Ačkoliv je grafických linuxů plný internet, stále vládnou Windows ** Jeden z nich se jmenuje Zorin OS a nedávno se dočkal aktualizace ** Dělají jej dva kluci z Irska a je fakt hezký

Jakub Čížek | 116

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 93

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

** Získejte děti pro matematiku a základy techniky ** Kupte jim hračku nebo stavebnici, které vdechnou vlastní život ** Vybrali jsme 21 stavebnic pro malé caparty i budoucí experty na A.I.

Jakub Čížek | 10


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky