ProCA, Libra Electronics a Intel představují svou vizi digitální zábavy budoucnosti

29. června 2004 ve vile v Kunraticích společnosti ProCA, Libra Electronics a Intel představily svou představu digitální zábavy budoucnosti.
ProCA, Libra Electronics a Intel představují svou vizi digitální zábavy budoucnosti

Na počítačích BRAVE BlueLine, počítači LEO a notebooku BRAVE bezdrátově připojených prostřednictvím Wifi výše uvedené společnosti prezentovaly, jak si představují, že bude vypadat zábava v blízké budoucnosti. Systémy ovládané Microsoft® Windows® Media Center s chipsetem Intel® Express a s novými procesory Intel® Pentium® 4 s technologií Hyper-Threading představují kombinaci „vše v jednom“, hifi zařízení s videem ve vysokém rozlišení, vysoce kvalitním 7+1 kanálovým zvukem a bezdrátovou konektivitou. Uvedené systémy tak umožní plné využití hudby, videa, fotografií a her při maximálním komfortu bez nutnosti množství dalších zařízení. Počítač se tak stává opravdovým centrem domácí zábavy.

 

 

 

Tomáš Kudweis

Ředitel PR a promotion

 

V případě potřeby fotografických materiálů se obraťte na Danu Neumayerovou, neumayerova@proca.cz nebo volejte 234 646 472.

 

 

 

 

 

O společnostech ProCA a Libra Electronics:

Společnosit ProCA a Libra Electronics jako členové skupiny AAC působí na trhu 3C (computers, consumer electronics, communications)     a patří mezi nejvýznamnější hráče na tuzemském trhu.

Mezi hlavní činnosti patří velkoobchodní distribuce komponent, příslušenství a software pro výpočetní a informační techniku, výroba            a distribuce počítačů BRAVE, které jsou nejprodávanější českou značkou na tuzemském trhu, počítačů LEO a počítačů TESCO, které jsou známy hlavně v podnikové sféře, výroba a prodej notebooků BRAVE a LEO, distribuce spotřební elektroniky Samsung Maxton a přímý prodej velkým zákazníkům. Více informací naleznete na: www.proca.cz, www.libra.cz, www.brave.cz, www.leo-pc.cz, www.tesco.cz               a www.maxton.cz.

Váš názor Další článek: Novell zveřejnil Mono 1.0 - open source variantu .NET

Témata článku: Microsoft, Hifi systémy, Hifi komponenty, Suma, Sumo, Leo, Hifi, Tesco elektronika


Určitě si přečtěte

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

** Wi-Fi zásuvky nevyrábí pouze Čína ** Vyzkoušeli jsme českou Netio PowerCable ** Je přímo určená pro vývojáře, má totiž jednoduché JSON API

Jakub Čížek | 44

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 57


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky