Proč selhala první vlna Business Intelligence? Odpověď přinese konference společnosti Anywhere

Proč selhala první vlna Business Intelligence? Odpověď přinese konference společnosti Anywhere

Společnost Anywhere s.r.o., poskytovatel softwarových řešení a konzultačních služeb v oblasti IT, uspořádá dne 24. 9. 2009odbornou konferenci s názvem „Proč selhala první vlna Business Intelligence?“. Účastníci bezplatné konference se koncem září v pražském hotelu Don Giovanni dozvědí nejnovější trendy z oblasti Business Intelligence (BI) a své prezentace, produkty a řešení představí kromě Anywhere také další partneři konference.

Na prestižní konferenci se sejdou technologičtí odborníci, kteří se budou věnovat technologickému a obchodnímu vývoji v oblasti BI. Experti společnosti Anywhere, ale i zástupci partnerských společností, představí nejmodernější technologie, které pomáhají k snazšímu dosažení obchodních cílů. Zodpoví však také otázky jako například, jak se liší vnitřní architektura současných BI nástrojů oproti technologiím předchozí generace datových skladů a proč mají tyto změny tak velký význam. Také návštěvníkům objasní, v čem jsou specifické projekty datových skladů, jakou vyžadují metodiku a postupy, aby nedocházelo k jejich selhání. Seznámí účastníky konference s největšími riziky datových skladů a jak jim předcházet. Uživatelé ze státní správy a bankovního sektoru pak přinesou pohled z druhé strany barikády a budou hovořit o svých zkušenostech s nástroji BI.

„Ve stávajících informačních systémech společností je uloženo značné množství údajů důležitých pro řízení a chod podniku. Tato data však mnohdy nejsou v odpovídající formě předávána řídícím pracovníkům, aby je mohli dále analyzovat a na jejich základě přijímat strategická rozhodnutí o budoucím vývoji organizace. Řešením tohoto stavu může být nasazení výkonných analytických a reportovacích nástrojů souhrnně označovaných Business Intelligence, které uživatelům umožní pracovat s daty z různých úhlů pohledů nezávisle na způsobu a místě jejich uložení,“říká Jiří Ptáček, Professional Services Director společnosti Anywhere, a dodává: „Aplikace Business Intelligence pokrývají analytické a plánovací funkce většiny oblastí podnikového řízení, tj. prodeje, nákupu, marketingu, finančního řízení, controllingu, majetku, řízení lidských zdrojů, výroby, IS/IT a mnoha dalších. Právě těmto tématům se bude věnovat konference společnosti Anywhere.“

Chcete-li se dozvědět více, stačí se zdarma zaregistrovat se na konferenci „Proč selhala první vlna Business Intelligence?“, kterou pořádá společnost Anywhere s.r.o., ve spolupráci s partnery Sybase, Oksystem, Globtech, Asseco Czech Republic a SPSS.

Akce se bude konat 24. 9. 2009 v hotelu Don Giovanni, Vinohradská 157a, Praha 3 od 9.00 hod. V případě zájmu je možné se bezplatně zaregistrovat pomocí emailu marketing@anywhere.cz nebo telefonicky na čísle 224 310 808.

Další článek: Windows 7 Family Pack bude dostupný v Evropě, v Česku ale ne

Témata článku: Lidský pracovník, Předchozí návštěvník, Technologická společnost, Státní podnik, Předchozí den, Vlna, Giovanni, Controlling, Sklad, Technologický byznys, Analytická společnost, Obchodní význam, Marketing, Technologický vývoj

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší