Proběhla zimní část partnerských setkání distribučních kanálů společnosti AT Computers

Proběhla zimní část partnerských setkání distribučních kanálů společnosti AT Computers

Téměř 850 českých a slovenských ICT odborníků se sešlo v hotelech Jezerka a Sitno

Letošních zimních setkání distribučních kanálů společnosti AT Computers se zúčastnilo na 153 dodavatelů a téměř 600 prodejců ICT. Společně s obchodníky a produktovými manažery AT Computers si mohli vyslechnout desítky přednášek, ušitých na míru pro daný prodejní kanál, a zúčastnit se řady zajímavých workshopů.

Stalo se již tradicí, že partnerská setkání tohoto předního českého a slovenského IT distributora probíhají nejen v atraktivních prostředích, ale nesou se vždy i v určitém tematickém duchu. Nejinak tomu bylo i v letošním roce, kdy česká setkání distribučních kanálů AutoCont, COMFOR a Triline našla útočiště v hotelu Jezerka, situovaném v krásném prostředí Železných hor. Setkání se slovenskými resellery a vendory pak proběhla v neméně příjemném prostředí hotelu Sitno, obklopeném Štiavnickými vrchy.

Během všech setkání si prodejci mohli vyslechnout poutavé prezentace a vyměnit si své zkušenosti při workshopech, které pro ně připravily významné ICT společnosti, jako jsou Acer, Adobe, AirLive, APC, Asus, AVG, BenQ, Canon, Cisco, Citrix, Dell, D-Link, Epson, Genius, HP, IBM, iiyama, Intel, Kerio, Lexmark, Konica-Minolta, Lenovo, LG, Logitech, Microsoft, NEC, Netgear, OKI, Samsung, Sony, Symantec, TomTom, Toshiba, VMWare nebo Xerox.

„Myslím, že letošní partnerská sekání byla opět prospěšná pro všechny strany, svědčí o tom i vysoký počet účastníků, kterých dohromady dorazilo 843,“ stručně zhodnotil Martin Wanke, marketingový ředitel AT Computers.

Akce měly tentokráte podtitul Boží setkání a tak i celý program, včetně oděvu přítomných, byl doslova „boží“. A to nemluvě o božsky nabité večerní show.

„Všechny na setkáních přítomné resellery, ale právě i ty, kteří z jakéhokoliv důvodu do hotelu Jezerka nedorazili, bych rád pozval také na právě probíhající ATC Roadshow. Po Praze a Pardubicích ještě postupně proběhne v Brně, Ostravě, Plzni a Liberci. Na Slovensku pak v Košicích, Žilině a Bratislavě,“ dodal Martin Wanke.

Partnerská setkání:

  • ČR, Setkání AutoCont: 18. 3. 2010, Hotel Jezerka
  • ČR, Setkání COMFOR: 26. 3. 2010, Hotel Jezerka
  • ČR, Setkání Triline: 15. 4. 2010, Hotel Jezerka
  • Slovensko, Setkání COMFOR a Triline: 22. 4. 2010, Hotel Sitno

ATC Roadshow:

Praha, 4. 5. 2010, TOP Hotel Praha
Pardubice, 5. 5. 2010, Hotel Zlatá štika
Brno, 12. 5. 2010, Hotel Myslivna
Ostrava, 13. 5. 2010, Clarion Congress Hotel (dříve Hotel ATOM)
Plzeň, 18. 5. 2010, Parkhotel Congress Centre
Liberec, 19. 5. 2010, Zlatý Lev

Další článek: WeTab: s Atomem, Linuxem a originalitou proti iPadu

Témata článku: Lexmark, Clarion, Konica Minolta, Plzeň, Workshop

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší