PRO-ZETA získala certifikaci Cisco „Express“ Partner

PRO-ZETA získala certifikaci Cisco „Express“ Partner

Praha, Česká republika  – PRO-ZETA získala Express certifikaci Cisco® Cloud and Managed Services Program (CMSP), čímž potvrdila vysokou úroveň svých cloudových služeb a vnitrofiremních procesů. PRO-ZETA se řadí mezi několik vybraných partnerů společnosti Cisco se specializací na cloudové služby, které poskytuje na platformě PROZETA VIRTUAL DATACENTER.

Tato certifikace prokazuje kvalitu v řízení a poskytování služeb PRO-ZETY s využitím hardware a software společnosti Cisco. Společným cílem obou společností je pak poskytovat svým zákazníkům spolehlivé služby s využitím moderního řešení, výkonného a spolehlivého hardware společnosti Cisco.

PROZETA Virtuální Datacentrum nabízí zákazníkům bezpečnou, flexibilní a výkonnou IT infrastrukturu. Produkt je postavený na technologii OpenStack a přináší kompletní ekosystém včetně hardwaru. Služby Virtuálního datacentra jsou aktuálně dostupné v 6 zemích, kde PROZETA disponuje vlastní síťovou infrastrukturou.

“Projít certifikačním procesem a stát se partnerem programu Cisco Cloud and Managed Services upevnilo náš vztah se společností Cisco. Pro naše partnery a zákazníky to znamená posílení důvěry ve služby, které jim poskytujeme.” říká Jiří Purš, statutární ředitel Prozety a dodává “ chceme, aby se naši zákazníci mohli soustředit na svůj business a starosti o IT infrastrukturu přenechali nám.”

Obě společnosti budou nadále společně rozvíjet cloudové služby postavené na Cisco technologii.

AMD uvažuje o rozdělení firmy, chce se zbavit ztrát

Témata článku: Zeta

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší