Pro spotřební materiál se chodí do Tech Data

Pro spotřební materiál se chodí do Tech Data

Společnost Tech Data Distribution připravila mimořádné jarní slevy na spotřební materiál. Přední český IT distributor využívá zejména toho, že největší logistické centrum spotřebního materiálu leží právě v Čechách.

Centrální sklad spotřebního materiálu HP pro střední Evropu vznikl v Boru u Tachova před dvěma lety. V současnosti je v něm naskladněn originální spotřební materiál HP v hodnotě 1,3 miliardy korun, což je téměř pět měsíců celkového objemu prodeje společnosti v České republice. To činí z Tech Data největšího evropského distributora spotřebního materiálu této značky.

Připravili jsme pro všechny naše obchodní partnery a zákazníky mimořádnou promoakci, při níž mohou získat výrazné slevy na prvotřídní spotřební materiál. Navíc 93% objednaného zboží dodáváme jako jediní na českém trhu do následujícího pracovního dne,“ říká MarCom managerka společnosti Klára Štolfová.

Centrální sklad Tech Data v Boru u Tachova má k dispozici více než 245 tisíc kusů nejprodávanějších tonerů a téměř 40 000 kusů inkoustů. Skladem má 142 ze 150 nejžádanějších položek spotřebního materiálu a k okamžité expedici je přichystáno dokonce 1150 položek.

Další spotřební materiál na centrálním skladu má celkovou hodnotu 150 milionů korun a zahrnuje 750 různých produktů, připravených k okamžité expedici.

Produktovým manažerem zodpovědným za spotřební materiál HP u společnosti Tech Data Distribution je Lukáš Langer.

Sidechirp: povedený widget, který přidá Twitter na plochu Windows

Témata článku: Sklad, Celková hodnota

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší