Pro Export Plus již brzy spustí ostrý provoz informačního systému ABRA

Řady klientů společnosti ABRA Software rozšířila v minulých dnech firma Pro Export Plus. Tato společnost, založená v roce 1991, působí na českém trhu především v oblasti prodeje nářadí, jak tuzemského, tak i zahraničního. Firma vyváží do více než 30 zemí všech kontinentů od více než 50 českých výrobců široký sortiment řezných a upínacích nástrojů, měřidel i ručního nářadí.
Pro Export Plus již brzy spustí ostrý provoz  informačního systému ABRA

„Důvodem výběru systému od společnosti ABRA Software bylo nejen naplnění očekávání týkající se poměru cena/užitná hodnota, ale i to, že program, jež jsme dosud používali, neřešil všechny naše problémy“, uvedl pan Příhoda z firmy Pro Export Plus a dodal: „ V porovnání s ostatními systémy byl systém od ABRA nejlepší“.

Systém by měl vyřešit především propojení účetnictví s obchodem, jež je hlavním předmětem jejího podnikání. V nejbližších dnech bude systém ABRA uveden do ostrého provozu. „V současné době se fáze implementace blíží ke konci a firmu čeká spuštění to ostrého provozu“, podotkl manažer projektu Robert Ehrenberger.

Témata článku: Software, Ostrý provoz

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje