Připojte se přes Wi-Fi k počítači a přehrávejte své oblíbené multimediální soubory

27. července 2009
Týden Živě: Facebook a Twitter
Připojte se přes Wi-Fi k počítači a přehrávejte své oblíbené multimediální soubory

Využijte nejmodernější funkce Blu-ray přehrávačů a domácích kin Samsung a připojte se pomocí Wi-Fi technologie k domácí bezdrátové síti. Získáte tak jednoduše přístup k funkcím BD Live, aktualizacím firmware vašeho přístroje zcela zdarma a zároveň si můžete přehrát hudbu, filmy či muziku prostřednictvím lokální počítačové sítě.

Samsung Electronics, oceňovaný inovátor v oblasti spotřební elektroniky, představuje další skvělou funkci Blu-ray přehrávačů Samsung. Ty lze jednoduše prostřednictvím síťového kabelu nebo Wi-Fi adaptéru připojit do jednoho ze dvou USB portů a získat přístup k funkcím BD Live.

„Pokud si zakoupíte Blu-ray disk a naleznete na něm logo BD Live, můžete si k danému filmu jednoduše a zcela zdarma stáhnout přes internet další informace ze serverů filmových studií, například rozhovory s aktéry, recenze či interaktivní hry,“ vysvětluje funkci BD Live David Vaculík, produktový manažer audio video techniky společnosti Samsung. „Díky této funkci si nemusíte pořizovat další přídavné flash disky, na kterých byste měli dané informace uloženy. Přístroj totiž disponuje 1GB interní flash pamětí.“ dodává Vaculík.

BD-P4600

Funkce BonusView umožňuje sledovat další obsah, jako jsou komentáře a rozhovory v druhém okně během přehrávání hlavního filmu.

Neocenitelnou funkcí, která rozšiřuje dovednosti Blu-ray přehrávačů a také snižuje nutnost kabelů, je použití funkce PC Streaming přes Wi-Fi bedrátové připojení podporované Blu-ray přehrávači a domácími kiny Samsung. „Přístroj vám díky USB rozhraní umožní připojit adaptér pro vstup do bezdrátové Wi-Fi sítě. Pokud je váš počítač také připojen do Wi-Fi sítě, Blu-ray přehrávač si z něj jednoduše stáhne a přehraje vaše oblíbené DivX filmy, JPEG fotografie či MP3 hudbu. Počítač tak může být třeba v jiné místnosti domu a vy si na TV prohlédnete jeho obsah, aniž byste museli vstávat z pohovky,“ říká Vaculík.

Můžete tak sledovat své oblíbené multimediální soubory na sestavě Blu-ray domácího kina nebo Blu-ray přehrávače. Přenos datových proudů z počítače podporuje formáty DivX, MP3 a JPEG a promění váš domov ve špičkové multimediální centrum.

HT-BD7255

Wi-Fi technologii podporují modely Blu-ray Sound Bar HT-BD8200, Blu-ray domácí kino HT-BD7255, HT-BD7200, HT-BD1255/-BD1252/-BD1250 a Blu-ray přehrávače BD-P1600, BD-P3600 a BD-P4600.

Doporučená maloobchodní cena Blu-ray Sound Bar HT-BD8200 činí 24 990 Kč u Blu-ray domácího kina HT-BD7255 je 29 990 Kč, HT-BD7200 pořídíte za 19 990 Kč. Blu-ray přehrávače BD-P1600 lze zakoupit za 6 990 Kč, BD-P3600 a BD-P4600 za 9 990 Kč.

Další článek: Týden Živě: Facebook a Twitter

Témata článku: Wi-Fi, Domácí kino, Live TV, Funkce, Blu-Ray, Domácí kina, Live Streaming, Audio kabely, TV Live, Kino, Multimediální centra recenze, Blu Ray, Filmové studio, Síťová technika, Muzika, Domácí síť, PC sestavy na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Testy procesorů Intel Comet Lake pro desktopy jsou venku. Teď už je jasné, jakého dostaly Ryzeny soupeře

Testy procesorů Intel Comet Lake pro desktopy jsou venku. Teď už je jasné, jakého dostaly Ryzeny soupeře

** Embargo pro testy nových desktopových procesorů Comet Lake od Intelu skončilo ** Spousta recenzí a testů ukazuje výhody a nevýhody nových modelů ** Dokáží nové procesory konkurovat modelům od AMD?

Karel Javůrek | 47

Jak nahradit webkameru: jde to telefonem, zadarmo a s lepším obrazem

Jak nahradit webkameru: jde to telefonem, zadarmo a s lepším obrazem

** Koronavirus donutil mnohé zaměstnance pracovat z domova ** V souvislosti s tím vzrostla poptávka po webových kamerách ** Webkameru ale nemusíte kupovat – stačí mobil a aplikace!

Karel Kilián | 15

Nejlepší programy z roku 2000: Podívejte se, bez čeho jste tehdy vůbec nemohli fungovat!

Nejlepší programy z roku 2000: Podívejte se, bez čeho jste tehdy vůbec nemohli fungovat!

** Dnes už skoro všechno uděláte ve webovém prohlížeči a na mobilu ** Před dvaceti lety to ale bylo jiné ** Zavzpomínejte na legendy, které jste pravděpodobně také používali

Jakub Čížek | 123

Podívejte se na Windows z roku 1990. Před 30 lety přišly Windows 3.0 a líbily se nám

Podívejte se na Windows z roku 1990. Před 30 lety přišly Windows 3.0 a líbily se nám

** 22. května 1990 uvedl Microsoft Windows 3.0 ** Systém z Microsoftu definitivně udělal lídra na desktopu ** Tehdejší Windows byly vlastně grafickou nadstavbou nad MS-DOS

Jakub Čížek | 76


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest SSD s kapacitou 1 TB

Srovnávací test robotických vysavačů

Vybíráme nejlepší telefony na trhu

Jak zlepšit zvuk televize