Prestigio uvádí na trh výkonný počítač s Blu-ray mechanikou

Prestigio uvádí na trh výkonný počítač s Blu-ray mechanikou

Praha, 21. 6. 2007 – Společnost Prestigio uvádí na trh nový výkonný počítač určený pro domácí uživatele – Prestigio Home. Tento počítač zaručuje opravdu vysoký výkon, a to díky využití nejnovějších technologií.

Série počítačů Prestigio Home 7 používá procesor Intel Core 2 Duo E6420. Jeho vysoký výkon ocení uživatelé jak při práci, tak při hraní nejmodernějších her nebo stahování multimédií, bez ohledu na to, kolik aplikací poběží na počítači současně. Najednou tak lze  zpracovávat video soubory, fotografie či provádět antivirovou kontrolu bez pozorovatelného zpomalování systému.

Výkonný procesor Core 2 Duo skvěle doplňuje 2 GB DDR2 paměti, která je dostatečná k využití všech možností, které zákazníkovi nabízí nový operační systém Microsoft Windows Vista Home Premium, s kterým je nová sestava Prestigio dodávaná.

Série počítačů Prestigio Home 7 je dále vybavena grafickou kartou Nvidia GeForce 8600GT s 256 MB paměti a HDTV podporou. S touto kartou si na svoje přijdou i skuteční hardcore hráči, kteří si teď mohou naplno vychutnat realistické efekty a fyziku her, díky podpoře DirectX 10.

Další z moderních technologií, které Prestigio Home nabízí, je Pioneer Blu-ray combo mechanika. Díky ní si uživatelé na svém počítači vychutnají HD filmy. Tato mechanika čte disky BD-ROM, DVD-ROM, BD-R, BD-RE, DVD-R/+R, DVD-R DL/+R DL a DVD-RW/+RW. Svá data, filmy, hudbu či fotografie si  navíc mohou uživatelé ukládat na prostorném 500GB Seagate Barracuda 7200 SATA disku.

Témata článku: Video, Windows, Výkonný počítač, 4 Home, Combo, Home, Pioneer, Prestigio

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje