Prestigio startuje novou sezónu uměleckých soutěží

Praha, 19. února 2007 – Společnost Prestigio plánuje v letošním roce zorganizovat několik uměleckých soutěží, jejichž tématem bude slogan společnosti “The Art of Hi-Tech”. Soutěže budou tradičně zaměřené na oblast fotografie, designu počítačových wallpaperů a tvorbu karikatur.
Prestigio startuje novou sezónu uměleckých soutěží

První letošní soutěž s názvem “Funny Hi-Tech in Art” se uskuteční v termínu od února do března 2007 a zúčastnit se jí mohou karikaturisté z celého světa, jakéhokoliv původu, věku a úrovně zkušeností. Profesionální porota bude vybírat do soutěže příspěvky vysoké umělecké kvality, které ilustrují slogan společnosti v humorném podání. Do soutěže budou zařazeny také příspěvky týkající se počítačových technologií nebo produktů, a jejich zábavného využití v každodenním životě. Podrobná pravidla soutěže budou zveřejněna na internetové adrese http://art.prestigio.com.

Výherci této soutěže získají atraktivní finanční odměnu a hi-tech produkty. Vítěz grand-prix získá vynikající multimediální rekordér Prestigio PMR-701 a finanční hotovost 600 USD. Čtyři další výherci získají rovněž nejnovější hi-tech produkty Prestigio a finanční odměnu. Výherci karikaturistické soutěže  “Funny Hi-Tech in Art” budou vyhlášeni 1. dubna 2007 (Mezinárodní den humoru).

Loňská soutěž v tvorbě karikatur vyvolala obrovský zájem po celém světě. Do soutěže bylo přijato 358 příspěvků od umělců z několika zemí, konkrétně z Ruska, Ukrajiny, Bulharska, Srbska, Francie, Německa, Španělska, Iránu, Číny a Spojených států amerických.

Organizování uměleckých soutěží se stalo pro společnost Prestigio tradicí a zajímavou cestou jak zviditelnit značku a přitom  podpořit nadané umělce z celého světa.

Témata článku: Ukrajina, Odměna, Grand, Prestigio, Grand Prix

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje