Prestigio přichází s mezinárodní soutěží v tvorbě počítačových wallpaperů

Prestigio přichází s mezinárodní soutěží v tvorbě počítačových wallpaperů

Praha, 11. 9. 2007 – Společnost Prestigio vyhlašuje další z řady uměleckých soutěží, tentokrát se zaměřením na tvorbu počítačových wallpaperů. Soutěž  s mottem  „The Charm of High-Tech“ (Půvab moderních technologií)  bude probíhat od 10. září do 31. října 2007.

Soutěže se mohou zúčastnit návrháři z  kterékoli části světa, jakéhokoliv věku a zkušeností. Do soutěže porota zařadí pouze příspěvky, které budou mít vysokou uměleckou úroveň a budou odrážet téma soutěže. Příspěvky mohou mít formu kreslených, fotografickych nebo 3D wallpaperů.

Úkolem tvůrců je ve svých dílech prezentovat pohled na svět moderních technologií objektivem krásy a půvabu. Jinými slovy se od účastníků očekává, že ve svých pracích zachytí moderní a současně půvabnou stránku současných nejmodernějších IT zařízení, gadgetů a nebo jiných počítačových drobností.

Autoři vítězných wallpaperů získají hodnotné finanční a věcné ceny, které jsou rozděleny do několika kategorií:

  • Cenu Grand Prix dostane účastník, který získá nejvyšší bodové ohodnocení od poroty, složené ze zástupců managementu  společnosti Prestigio,
  • Zlatou cenu si odnese účastník, který se umístí v hlasování poroty na druhém místě,
  • Stříbrnou cenu získá účastník na třetím místě,
  • Speciální cenu si dále odnese autor, který bude porotou vybrán z 10 nejlepších prací nominovaných na základě hodnocení a hlasování návštěvníků webových stránek soutěže.

Již od roku 2004 se organizování různých uměleckých soutěží stalo pro společnost Prestigio příjemnou tradicí a zajímavou cestou, jak zviditelnit značku a přitom podpořit nadané umělce, fotografy nebo designéry z celého světa. Mezinárodní soutěže v umělecké fotografii, karikaturách a tvorbě počítačových wallpaperů pod hlavičkou Prestigio už zaznamenaly tisíce příspěvků z více než 30 zemí celého světa.

Témata článku: Gadget, Grand, Grand Prix, Moto, Moto 360, Motto, Prestigio, Moderní technologie, Příjemná cena, Speciální díl, Krása, Třetí svět, Moderní svět, Třetí úroveň

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí