Přes 7 milionů desktopů je chráněno Službami Online Security Services společnosti McAfee

McAfee zrychluje růst na trhu spotřebitelů a malých i středních firem díky prověřeným řešením on-line bezpečnosti
Přes 7 milionů desktopů je chráněno Službami Online Security Services společnosti McAfee

Praha, 17. září, 2004 – McAfee, dodavatel intrusion prevention řešení (prevence proti nežádoucímu vniknutí), oznámil, že celkový počet desktopů ve firmách a u spotřebitelů chráněných jeho bezpečnostním on-line řešením dosáhl na celém světě 7,4 milionu. To znamená nárůst přibližně o 55 % oproti minulému roku.

 

Podle nejnovější celosvětové zprávy o antivirech vydané IDC, vedoucí poradenskou a analytickou společností v oblasti IT, získaly řízené on-line antivirové služby McAfee v roce 2003  57 % podíl na trhu těchto služeb. Zpráva ukazuje, že McAfee je na prvním místě  celosvětového trhu v tomto segmentu.

 

Brian Burke z IDC prohlásil: “Společnosti i firmy při současném bouřlivém vývoji jasně vidí výhody, které jim přinášejí služby vnějších poskytovatelů
a outsouringových firem, jako je McAfee.”

 

 McAfee nabízí malým a středním firmám řízené služby VirusScan ASaP
a novou McAfee Managed Mail Protection. Zmíněné služby poskytují automatickou ochranu desktopů a e-mailů. K dnešnímu dni McAfee Managed Services odhalila u zákazníků McAfee více než 200 milionů virů. McAfee® VirusScan ASaP, instalovaný na desktopy a servery, nyní díky své automatické virové ochraně chrání více než 2 miliony uživatelů na celém světě.

 

 

Další info

Malé a střední podniky se díky McAfee VirusScan ASaP zbaví břemene
a nákladů spojených s aktualizacemi a udržováním antivirových definic. McAfee Managed Mail Protection je novou e-mailovou bezpečnostní službou, která proaktivně chrání před spamem a nevyžádaným obsahem. Přitom automaticky odfiltrovává zavirované přílohy ze sítě společnosti.

 

Rychlé přesměrování záznamu Mail Exchange (MX) do McAfee umožňuje podnikům chránit svoji příchozí i odchozí SMTP komunikaci směřující dovnitř své sítě a ven z ní. Implementace obou řízených služeb je rychlou záležitostí. Obě nabízejí přehled o úrovni podnikové ochrany před viry a spamy 24x7.
Současně vytvářejí rozsáhlé výstupní sestavy dostupné přes web.

 

On-line služby McAfee pro spotřebitele, díky snadno ovladatelné a moderní technologii ochrany před rizikem, chrání v současnosti více než 5,4 milionu platících zákazníků na celém světě. Řešení McAfee pro spotřebitele a uživatele v domácích a malých kancelářích zahrnují McAfee VirusScan, McAfee SpamKiller, McAfee Personal Firewall Plus, McAfee Privacy Service, McAfee AntiSpyware a McAfee QuickClean. Zákazníci, kteří si vyberou příslušnou službu McAfee obdrží inovativní sadu nástrojů McAfee SecurityCenter, která je upozorňuje a informuje o aktuálních internetových hrozbách. McAfee SecurityCenter umožňuje uživatelům rychle určit svoji zranitelnost vůči hrozbám a prostřednictvím knihovny McAfee Virus Information Library a mapy Worldwide VirusMap nabízí přístup k životně důležitým bezpečnostním informacím.

 

 

 

Bezpečnostní antivirové produkty McAfee jsou součástí rodiny produktových řešení McAfee Systems Protection Solutions, která chrání před bezpečnostními průniky, virovými útoky, smíšenými hrozbami, díky tomu že poskytují komplexní prevenci nežádoucího vniknutí a ochranu sítě. Kromě nejlepších dostupných antivirů, šifrování, firewallů pro desktopy, detekce nežádoucího vniknutí, hodnocení zranitelnosti vůči virům a on-line řízených služeb jsou všechny produkty McAfee podporovány vedoucí světovou organizací specializovanou na výzkum antivirů AVERT™ (Anti-virus and Vulnerability Emergency Response Team). McAfee AVERT je týmem, který je zodpovědný za nalézání prostředků proti největším virovým nákazám jako Mydoom, Bagle, NetSky a Sasser. Všechny on-line bezpečnostní služby McAfee monitorují
a nabízejí podporu z centra McAfee Secure Network Operations Center 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

   

 

Informace o společnosti McAfee Inc.
Společnost McAfee Inc. se sídlem v Santa Clara v Kalifornii vytváří nejlepší řešení pro počítačovou bezpečnost v oboru, která chrání před vniknutími do sítí a chrání počítačové systémy před další generací kombinovaných útoků a hrozeb. K zákazníkům McAfee patří velké podniky, státní organizace i malé a středně velké firmy a spotřebitelé. Více informací o společnosti McAfee Inc. získáte na internetové adrese http://www.mcafee.com/.
 
 
 
POZNÁMKA:   Network Associates a McAfee jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti McAfee Inc. a/nebo jejích dceřinných společností ve Spojených státech a/nebo dalších zemích.  Červená barva ve spojitosti s bezpečností je charakteristickým rysem McAfee®. Všechny registrované 
a neregistrované ochranné známky zde uvedené jsou výlučným vlastnictvím svých náležitých majitelů.
2004 Networks Associates Technology, Inc.  Všechna práva vyhrazena.
Váš názor Další článek: Odkazy ve SPAMu sloužící k odhlášení mohou být nebezpečné

Témata článku: Sestavy, Intro, Asap, Pre, Inter, Bezpečnostní služba, Emergency


Určitě si přečtěte

ReactOS: Zapomenuté a open-source Windows, které nevyrobil Microsoft

ReactOS: Zapomenuté a open-source Windows, které nevyrobil Microsoft

** Představte si svobodné Windows. Bláznivá vize? ** Vývojáři je přitom začali psát už před více než dvaceti lety ** Jmenují se ReactOS a spustíte na nich i Total Commander

Jakub Čížek | 52

Pojďme programovat elektroniku: Co se skrývá uvnitř běžné SD karty a jak ji oživit

Pojďme programovat elektroniku: Co se skrývá uvnitř běžné SD karty a jak ji oživit

** Máme ji v mobilech a fotoaparátech ** SD karta je dnes už standard ** A proto ji zkusíme připojit i k Arduinu

Jakub Čížek | 20

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

** Dnes končí podpora Windows 7 a systém formálně umírá ** Co to ale znamená v praxi a bude mi PC fungovat i zítra? ** A mohu i v lednu 2020 zdarma přejít na Windows 10?

Jakub Čížek | 121

Chrome se naučí dokonale odkazovat. Jeho odpůrci bijí na poplach, prý je to bezpečnostní katastrofa

Chrome se naučí dokonale odkazovat. Jeho odpůrci bijí na poplach, prý je to bezpečnostní katastrofa

** Google zavádí techniku ScrollToTextFragment ** Umí vytvořit odkaz na konkrétní slovo na stránce ** Podle kritiků by to mohl být bezpečnostní problém

Jakub Čížek | 40Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test autokamer

Test ATX skříní

Jak surfovat pohodlně

Sportovní aplikace

Jak funguje procesor