PŘENOSNÝ REPRODUKTOROVÝ SYSTÉM TRAVELDOCK 900: HRAJE SKVĚLE VŠUDE

10. února 2006 - Společnost Creative (Nasdaq: CREAF), světový leader na poli digitální zábavy pro osobní počítače a internet, ohlásila přenosný reproduktorový systém TravelDock 900. Systém designem i velikostí připomíná pouzdro na sluneční brýle a podobně jako pouzdro se dá uložit do náprsní kapsy nebo do batohu. Po otevření se z něj stane vysoce kvalitní reproduktorový systém fungující s jakýmkoli přehrávačem empétrojek nebo kompaktních disků.
PŘENOSNÝ REPRODUKTOROVÝ SYSTÉM TRAVELDOCK 900: HRAJE SKVĚLE VŠUDE

„V jednoduchosti je síla,“ vysvětluje Andrew Barker, evropský obchodní manažer Creative pro oblast reproduktorů. „Příběh tohoto jedinečného přenosného reproduktorového systému začal chytrým nápadem a pokračoval skutečně novátorským řešením odpovídajícím způsobu života současných lidí. Je to tenké a lehké zařízení, které se snadno vejde do batohu nebo kufříku. Má zabudované přímé rychloupínací propojení s jakýmkoli MP3 přehrávačem, jako je například Zen Nano Plus od Creative. Zařízení má i vstup pro kabelové propojení s většími přehrávači empétrojek nebo kompaktních disků.

„Je to vše, co lidé očekávají od přenosného zvukového zařízení jako skvělého společníka na dovolené. A dá se výborně využít už tuto sezónu na horách.“

TravelDock 900 má elegantní leskle bílé zaklapávací pouzdro a stylový design. Špičkové mikrodrivery NeoTitanium s digitálním zesilovačem vydrží hrát na čtyři úzké tužkové baterie AAA více než třicet hodin. Systém je vybaven intuitivními ovládacími prvky, funkcí rozšířené stereobáze Wide Stereo Effect a automatickým vypínáním při zaklapnutí pouzdra.

„Rychlé rozšíření MP3 přehrávačů s sebou přineslo i rostoucí poptávku po přenosných reproduktorech,“ dodává Andrew Barker. „Standard MP3 změnil způsob, jakým lidé poslouchají hudbu. Přenosný reproduktorový systém TravelDock 900 odpovídá nárokům těch, kdo si chtějí vychutnat oblíbenou hudbu i mimo svůj domov.“

TravelDock 900 je poslední přírůstek do rodiny přenosných reproduktorů a dokovacích stanic Creative, kam také patří:

TravelDock Zen Micro. TravelDock Zen Micro vytváří z MP3 přehrávačů Zen Micro a Zen Micro Photo výkonné audiocentrum. Digitální zesilovač a čtyři titanové mikrodrivery poskytují hudební výkon osm wattů. Zařízení je vybaveno funkcí rozšířené stereobáze Wide Stereo, infračerveným dálkovým ovládáním a výstupem pro sluchátka. USB konektor umožňuje přenos dat z osobního počítače. Zařízení je napájeno dvěma klasickými tužkovými bateriemi AA nebo napájecím adaptérem ze sítě.

TravelSound 400. Přenosný reproduktorový systém TravelSound 400 kvalitně přehrává hudbu z MP3 přehrávačů. Digitální zesilovač má hudební výkon čtyři watty a dvojici jednopalcových titanových mikrodriverů lze sklopit kvůli ochraně před poškozením při přenášení. Funkce Wide Stereo rozšiřuje zvukovou scénu a úzké tužkové baterie AAA vydrží až 35 hodin přehrávání.

TravelSound 250. Také přenosný reproduktorový systém TravelSound 250 je vhodným doplňkem MP3 přehrávačů a dalších osobních zařízení. Neobvyklá vyklápěcí schránka umožňuje optimálně upravit úhel vyzařování zvuku vydávaného NeoTitanovými mikrodrivery a upraveného funkcí Wide Stereo. Zařízení vydrží hrát při použití standardních baterií až 25 hodin.

Cena
Doporučená koncová cena je 2 550,- KČ s DPH.

 

O společnosti Creative Labs
Creative (Nasdaq: CREAF) je vedoucí světová firma na poli digitální zábavy pro osobní počítače a internet. Firma známá díky zvukovým kartám Sound Blaster stála u zrodu multimediální revoluce a dnes určuje směry digitální zábavy na platformě PC takovými produkty, jako jsou osobní přehrávače Zen a MuVo. Inovativní hardware, vlastní technologie, aplikace a služby využívají předností internetu a přinášejí spotřebitelům zážitek z digitální zábavy ve špičkové kvalitě kdekoli a kdykoli.

Sídlo společnosti Creative Technology založené v roce 1981 je v Singapuru. Divize Creative Labs Europe byla založena v roce 1983 s cílem získat odpovídající podíl na rostoucím evropském trhu. Její ústředí a provozní centrum EOTC (Europe Operations/Technical Center) stojí v irském Dublinu a poskytuje efektivní, lokalizované a regionálně přizpůsobené služby týkající se dodávek produktů na evropský trh. Poskytuje také strategickou zákaznickou podporu obchodním pobočkám Creative v Beneluxu, Dánsku, Francii, Německu, Itálii, Polsku, Portugalsku, Španělsku, Švédsku a Spojeném království. V Evropě nyní Creative zaměstnává okolo 400 lidí.

Váš názor Další článek: Český Telecom hlásí 300 tisíc zákazníků ADSL

Témata článku: Hardware, Internet, Aaa, Evropský systém, Stereo, Přenosné zařízení, Zesilovače, Dublin, Benelux, Chytrá hodina, Watt, Spojené království, Propojené zařízení, Creative, Chytrá funkce, Chytrý reproduktor

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší