Přenosné pevné disky WD certifikovány pro Windows To Go

22. října 2012
Zabezpečte domény CZ za pár korun
Přenosné pevné disky WD certifikovány pro Windows To Go

Společnost WD®, dceřiná firma Western Digital (NASDAQ:WDC), s vedoucím postavením na trhu externích úložišť a řešení pro ukládání datsoučasného digitálně propojeného života, dnes uvedla svůj první přenosný pevný disk navržený speciálně pro použití se systémem Windows To Go společnosti Microsoft Corp. Nový externí disk umožňuje firemním zákazníkům poskytovat plně funkční pracovní prostor Windows 8 na bootovatelném USB disku.

Disk My Passport Enterprise se štíhlým a kompaktním designem obsahuje 500 GB ukládací kapacity. Kapacita a mobilita disku dovoluje uživatelům snadno přenášet všechna data a nastavení tak, že mohou rychle nabootovat a spustit svůj personalizovaný systém Windows 8 na jakémkoli kompatibilním PC jak v kanceláři, tak doma či na cestách. Nastavení je navíc rychlé a snadné pomocí aplikace WD Compass, která je součástí disku My Passport Enterprise.

“Způsob, jakým pracujeme, se v posledních několika letech radikálně změnil. Původní přístup se změnil ve prospěch narůstající mobility pracovní síly. Jsme rádi, že můžeme spolupracovat s WD, a zpřístupnit tak zážitek z využití Windows To Go na discích My Passport Enterprise,” říká Karri Alexion-Tiernanová, ředitelka produktového marketingu Windows Enterprise, Microsoft.

Klepněte pro větší obrázek

Bezpečnost je jednou z hlavních priorit firemních zákazníků, proto My Passport Enterprise zajišťuje klidný spánek i díky tomu, že je plně šifrovatelný s podporou aplikace BitLocker. Data uložená na disku My Passport Enterprise jsou zcela oddělena od interního disku hostitelského PC, aby se zamezilo jakémukoli náhodnému úniku dat. Bezpečnost je ještě dále posílena, neboť My Passport Enterprise nezanechává na hostitelském počítači jedinou stopu dat.

“My Passport Enterprise je jedinečným řešením pro uživatele, kteří potřebují používat firemní prostředí Windows 8 na jakémkoli kompatibilním počítači,” říká Thomas Gallivan, vicepresident marketinguskupiny produktů WD pro SMB. “Když firmy používají My Passport Enterprise s Windows To Go, mají zaměstnanci možnost používat shodná nastavení a aplikace na různých počítačích jak doma, tak v kancelářích. Považujeme My Passport Enterprise za nástroj, který v případě firemních zákazníků napomáhá zvýšit produktivitu práce a její efektivitu a současně poskytuje flexibilitu pracovního prostoru, kterou zaměstnanci tak vyhledávají.”

Cena a dostupnost

My Passport Enterprise má dvouletou omezenou záruku a bude k dostání od 26. října prostřednictvím autorizovaných resellerů Microsoft a v internetovém obchodě www.wdstore.com. Doporučená koncová cena je $119.99 USD

Další článek: Zabezpečte domény CZ za pár korun

Témata článku: Pevné disky, Compass, Firemní data, Původní zaměstnanec, Enterprise, Thomas, Náhodné prostředí, Go

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší