Premiéra procesoru Intel® Pentium® 4 HT Extreme Edition na Invexu!

Brno, 6. října představí společnost Intel ve spolupráci se společností ProCA počítač BRAVE s procesorem Intel® Pentium® 4 HT Extreme Edition, který si tak odbyde svou premiéru v ČR a pravděpodobně i v celé Evropě.
Premiéra procesoru Intel® Pentium® 4 HT Extreme Edition na Invexu!

Procesor Pentium 4 HT EE je určen pro high-end hráče a uživatele potřebující dostatečnou výpočetní sílu. Procesor má 2MB L3 cache, pracuje na frekvenci 3,2 GHz, podporuje 800MHz sběrnici a samozřejmě obsahuje technologii Hyper-Threading. Tato technologie vytváří zcela novou třídu vysoce výkonných stolních osobních počítačů, které mohou rychle zpracovávat více výpočetních aplikací současně nebo zajistit mimořádný výkon jednotlivým softwarovým programům, které pracují s více vlákny výpočtu („multithreaded“). Technologie Hyper-Threading může přispět k až 30% zvýšení výkonu osobního počítače.

Po celou dobu Invexu si nároční uživatelé budou moci na stánku společnosti ProCA před pavilonem Z vyzkoušet extrémní výkon nového procesoru v nejnovějších hrách, jako například Enter The Matrix a srovnat jej s výkonem standardního procesoru Intel® Pentium® 4 HT 3,2GHz v počítači TESCO.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tomáš Kudweis

marketingový ředitel

 

 

 

 

O firmě ProCA:

Firma ProCA spol. s r.o. patří mezi nejvýznamnější hráče na českém IT trhu. Je součástí holdingu AAC a.s., jednoho z největších dodavatelů IT v ČR.  Mezi hlavní činnosti patří velkoobchodní distribuce komponent, příslušenství a software pro výpočetní a informační techniku, výroba a distribuce počítačů BRAVE, které jsou druhou nejprodávanější českou značkou na tuzemském trhu, počítačů TESCO, které jsou známy hlavně v podnikové sféře, výroba a prodej notebooků BRAVE, distribuce spotřební elektroniky Maxton a přímý prodej velkým zákazníkům. Produkty nabízené firmou ProCA najdete ve 12 distribučních místech po celé ČR. Více informací naleznete na: www.proca.cz, www.brave.cz,  www.tesco.cz a www.maxton.cz.

Váš názor Další článek: Říjnová kumulativní záplata pro Internet Explorer

Témata článku: Suma, Sumo, Tesco, Tesco elektronika


Určitě si přečtěte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

** Mapy.cz neslouží jen k zobrazení podkladů a plánování tras ** Nabízejí celou řadu dalších praktických funkcí a možností ** Vybrali jsme třináct tipů a triků, o kterých možná nevíte

Karel Kilián | 36

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

** Máte špatný signál Wi-Fi? Mesh systémy to vyřeší ** Už vás nezruinují, meziročně ceny příjemně spadly ** Jak systém funguje a čím je výjimečný?

Jiří Kuruc | 107


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky