Premiéra informačního systému BYZNYS VR na Invexu

Premiéra informačního systému BYZNYS VR na Invexu

25. 9. 2007. Nový podnikový informační systém BYZNYS VR bude na Mezinárodním veletrhu informačních technologií Invex 2007 hlavním lákadlem v expozici předního českého producenta ERP řešení, společnosti JKR. Návštěvníci veletrhu budou mít na unikátní příležitost poprvé vidět BYZNYS VR a jeho přednosti. Budou se také moci setkat se zástupci společnosti JKR a tak jako každý rok, ani letos nebude na stánku JKR chybět zábava. Expozici společnosti JKR naleznou návštěvníci jako již tradičně v pavilonu V, na stánku číslo 40.

Hlavní, netrpělivě očekávanou novinkou, která bude na Invexu v expozici JKR k vidění, je nový podnikový informační systém třídy BYZNYS – ucelené ERP řešení BYZNYS VR, která je speciálně přizpůsobena pro práci uživatelů v novém operačním systému Windows Vista a s Office System 2007 od společnosti Microsoft. Jedná se o unikátní možnosti propojení podnikového informačního systému s operačním systémem a kancelářskými aplikacemi, což v tuto chvíli a v této podobě v České republice nemůže nabídnout žádný z lokálních ani nadnárodních konkurentů.

Jiří Rákosník , obchodní ředitel společnosti JKR, k uvedení nového ERP řešení na Invexu doplňuje: „BYZNYS VR  je nejvyšším stupněm v technickém a uživatelském rozvoji produktů třídy BYZNYS. Systém podporuje nejmodernější informační technologie a uživatelům přináší pohodlnou každodenní práci  a ohromné možnosti.“

BYZNYS VR je zaměřen na čtyři základní oblasti: atraktivitu pro uživatele, ergonomii při práci, na míru přizpůsobené komponenty a zakomponování pohledu pro projektově řízené organizace.
Velkým lákadlem pro uživatele je přímé napojení na informace v ERP systému prostřednictvím mini aplikací, označovaných jako Gadgets, které jsou integrovány v postranním panelu operačního systému Windows Vista. Uživatel nemusí být přihlášen do informačního systému, přesto však může mít v reálném čase přístup k důležitým informacím, které jsou zobrazovány přímo na pracovní ploše – sledovat může například nezaplacené faktury, stav skladových zásob, objednávky, různé manažerské souhrny a mnoho dalšího.

BYZNYS VR je, podobně jako BYZNYS Win, plně kompatibilní také s předchozími verzemi operačního systému Windows a kancelářského balíku Office, v takových případech však nebude možné využívat některé z funkcí, připravené speciálně pro Windows Vista a Office System 2007.

Druhou velkou novinkou v rámci nového podnikového informačního systému BYZNYS VR je uvedení řešení pokrývajícího oblast projektového řízení. Ten je určen především organizacím, jejichž operace jsou natolik komplexní, že vyžadují podrobné rozpracování z hlediska definice průběhu projektu, jeho strukturovanosti, sledování dílčích činností, zdrojů, financí a termínů.

Také došlo k řadě dalších vylepšení a změn, které by měly zkvalitnit a zefektivnit provozování podnikových informačních systémů BYZNYS Win. Zde přibyly například nové nástroje pro management, jako jsou multidimenzionální analýzy, komplexní finanční analýzy, statistické výkazy a další. V oblasti Výroby přibyly Gantovy grafy a vyšší podpora grafického zpracování jednotlivých zakázek a v Dopravě je hlavním tahákem nový modul zaměřený na spedici.

Témata článku: Windows, Byznys, Hlavní konkurent, Předchozí návštěvník, Připravená technologie, Hlavní lákadlo, Hlavní přednost, Přímý pohled, Podrobný stav, Skladová zásoba, Podrobná analýza, Informační panel, Gadgets, Pohodlná práce, Kancelářská práce, Informační systém, VR projekt, Business

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje