PREM Group si zvolil free-hotspot.com

PREM Group  si zvolil free-hotspot.com

Dublin, Irsko, 10. září 2007 – The PREM Group, jeden z největších mezinárodních hotelových operátorů dnes oznámil, že si zvolil společnost free-hotspot.com jako poskytovatele  bezplatných Wi-Fi služeb ve všech realitách v Evropě.

PREM Group spravuje řadu hotelů zahrnující například Days Hotel, Ramada, Golden Tulip a Tulip Inn. Smlouva uzavřená se společností free-hotspot.com nyní umožní klientům PREM Group využívat internetových služeb a to bezplatně.

“Bezplatný přístup k internetu v hotelích je narůstajícím trendem na všech evropských trzích”, vysvětluje Jim Murphy, ředitel společnosti PREM Group. “Řešení společnoti free-hotspot.com nám umožní splnit požadavky  našich klientů o přístup k internetu způsobem, který je pro nás ekonomicky výhodný”, dodává Murphy.

Joe Brunoli, Vice-prezident pro rozvoj trhu společnosti free-hotspot.com zmiňuje: “ The PREM Group si vybudoval uspěch tím, že dokázal identifikovat a zabezpečit v oblasti hotelnictví jisté inovace. Naše společnost je pyšná na to, že byla vybrána k poskytování inovativních služeb zákazníkům, konkrétně bezdrátový přístup k internetu.”

Bezplatný přístup k internetu bude společnosti PREM Group zaveden do všech hotelů během roku 2007.

Témata článku: Tulip, Vice, Group, Dublin, Days, Golden

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje