Přehrávače M-CODY na trhu již pod vlastním jménem

Společnost HBC Europe s.r.o., vedoucí importér a distributor MP3 přehrávačů pro Českou a Slovenskou Republiku, rozšiřuje portfolio produktů o produkci korejského výrobce Median. Ten se rozhodl opustit OEM trh a prezentovat se nadále pouze pod svou značkou. Přehrávače M-CODY se vyznačují precizním dílenským zpracováním, robustním designem, množstvím unikátních funkcí a použitím nejmodernějších technologií.
Přehrávače M-CODY na trhu již pod vlastním jménem

Již na přelomu roku byl do prodeje uveden hi-end model M-CODY MX-400, jehož elegantní vzhled připomíná zmenšeninu mobilního telefonu. Jedná se o nejlépe vybavený přehrávač na tuzemském trhu, který uživatelům nabízí široké možnosti přehrávání i nejžádanější funkce. Podporuje množství hudebních formátů včetně OGG, přehrávání filmů ve formátu MPEG4, nechybí FM tuner, mikrofon, nahrávání z externích zařízení, kódování do WMA a časování záznamu. Zákaznící ocení výsuvný USB konektor pro přímé spojení s počítačem či expanzní slot pro karty SD, třešničkou na dortu je funkce dálkového ovládání k domácí elektronice. Zobrazovací jednotku tvoří detailní TFT displej s rozlišením 128x160 bodů a truecolor barvami (262 tisíc odstínů).

 

Druhým modelem značky na tuzemském trhu bude M-CODY MX-300. Plynulý design evokuje podobnost s kostkami stavebnice Lego. Půjde o produkt s vynikajícím poměrem cena/výkon, který v příznivé cenové relaci nabídne nadstandardní parametry a funkce: přehrávání hudebních souborů nejrozšířenějších formátů, prohlížení fotografií na LCD s barevným rozlišením 65.000 odstínů, rozhlasový přijímač s časovaným nahráváním, hlasový záznamník, linkový vstup a přímé kódování do formátu MP3. Opět nechybí výsuvný USB konektor a funkce IR ovladače, stejně jako hry nebo prohlížeč textů. Přístroj navíc disponuje reproduktorem o výkonu 500 mW pro hlasitý poslech hudby.

 

Základní parametry a cena:

 

M-CODY MX-400

Rozměry:          33,5 x 75 x 19,5 mm

Hmotnost:         42 g (vč. akumulátoru)

Kompatibilita:    MP3, WMA, ASF, OGG, WAV, MP4, JPG
Napájení:          interní Li-Pol článek

Provozní doba:  cca. 20 hodin

Kapacita:          512MB / 1GB

Dop. cena:        4.990 / 5.990 Kč vč. DPH

 

M-CODY MX-300

Rozměry:          30 x 68 x 17,5 mm

Hmotnost:         42 g (vč. akumulátoru)

Kompatibilita:    MP3, WMA, ASF, OGG, WAV, JPG
Napájení:          interní Li-Pol článek

Provozní doba:  cca. 30 hodin

Cena:               dosud nestavena

 

Grafické podklady jsou ke stažení na adrese:

www.hbc-europe.cz/press

www.mcody.cz

www.mcody.com

Témata článku: Coda, Nejžádanější model, Mp3 a mp4 přehrávače

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje