Preferovaný disk je víc než jen pevný disk

Preferovaný disk je víc než jen pevný disk

The Preferred Drive (Preferovaný disk)je název celosvětové reklamní kampaně společnosti WD, která zobrazuje pevný disk jako klíčový nosič a prostředek pro uchování digitalizovaného světa uživatelů.

Klepněte pro větší obrázek

V současné době jsou již téměř všechny vzpomínky digitalizovány. Pevný disk se tak stává prostředkem pro uchování významné části našich životů a vzpomínek, které jsou ve formě fotografií, dokumentů, videa či hudby uloženy na pevných discích.

Jistě má každý z nás fotografii, které si váží, která zobrazuje to nejzajímavější ze života. Nyní je možné tuto fotografii spojit s probíhající kampaní.

Prostřednictvím webové aplikace www.preferovanydisk.cz lze do jednotného motivu kampaně vkládat vlastní fotografie či jiný grafický prvek. Soutěžící si navíc může vyzkoušet svoji kreativitu přidáním originálního sloganu. Pro jednotlivé motivy lze prostřednictvím webu i hlasovat a o celkovém vítězi tak rozhodne veřejnost. Navíc společnost WD udělí cenu poroty.

Účast v soutěži není podmíněna nákupem produktů ani služeb.

Společnost WD patří mezi vedoucí firmy v oblasti ukládání dat a jejich disky jsou preferovány jak samotnými spotřebiteli, tak ostatními dodavateli informačních technologií.

Témata článku: Klíčový prvek

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí