Představení nové verze ekonomického systému LCS SIS 6.0

Společnost LCS International představila na Invexu novou verzi svého ekonomického a účetního systému LCS SIS, který je určen především pro živnostníky, drobné podnikatele a menší firmy. Verze 6.0 obsahuje nové funkce, nové moduly i levnou konfiguraci LCS SIS XM.
Představení nové verze ekonomického systému LCS SIS 6.0

V rámci letošního Invexu byla odborné i široké veřejnosti slavnostně představena nová verze ekonomického a účetního systému LCS SIS, která je určena převážně malým firmám, živnostníkům a drobným podnikatelům. Po 3 měsících zkušebního testování tak LCS SIS 6.0 oficiálně vstupuje do nabídky LCS International, české jedničky na trhu informačních systémů.

„Nové funkce systému umožňují uživateli elektronicky podávat nemocenské pojištění prostřednictvím Portálu veřejné správy či evidovat DPH v režimech jiných členských států EU,“ vypočítává vylepšené funkce systému Pavel Štěpán, manažer značky LCS SIS. „Dále podporuje zahraniční příkazy a specifické číselníky a výkazy pro nevýdělečné organizace s možností jejich elektronického předávání,“ dodává P. Štěpán.

Základní jádro systému je standardně rozšířené o nové moduly Adresář firem, Síťová verze a Dvě úrovně členění. Jelikož je jádro součástí každé instalace, získá tak každý nový zákazník výše zmíněné funkce automaticky a zcela zdarma. Zajímavou novinkou je elektronický Průvodce procesy, který uživatele seznámí s nejčastějšími postupy formou prezentace.

V porovnání s předchozí verzí byla zcela přepracována vstupní obrazovka do systému, plocha výběru modulů a vstupní plochy jednotlivých modulů. Uživatel zde najde například seznam servisních středisek, seznam referencí či kontaktní údaje na servis producenta s možností odeslání hot-mailu přímo z aplikace.

Nová možnost vytvořit si na ploše modulu ikony nejčastěji volaných funkcí pak zjednodušuje práci. Nastavení oblíbených položek je uživatelsky definované, takže každý přihlášený uživatel vidí „vlastní“ plochu. Vylepšené jsou i obrazovky daných agend, které umožňují například vstup z hlaviček dokladu do jeho položek, vyvolání funkcí nad daným dokladem apod.

Nová verze LCS SIS se dá pořídit i v levné konfiguraci „XM“, vhodné například pro drobné živnostníky. LCS SIS XM zahrnuje i systémovou podporu spolu s pravidelnými aktualizacemi, a rozšiřuje tak možnosti balíčku LCS SIS Start. Mezi produktovými řadami je nový produkt LCS SIS Účtárna mini, LCS SIS Služby a LCS SIS Velkosklad.

O společnosti LCS
Společnost LCS je nejvýznamnějším českým producentem podnikových aplikací (ERP). Zabývá se vývojem, implementací a podporou specializovaných informačních systémů pro výrobu, služby a obchod. Společnost LCS je producentem podnikových informačních systémů LCS SIS, LCS Helios IQ a LCS Noris, pokrývajících nejširší spektrum potřeb podniků. Všechny produkty jsou doplněné širokým spektrem služeb a partnerských programů. V současnosti společnost zaměstnává téměř 200 pracovníků. Obrat skupiny LCS v roce 2004 činil 233 mil. Kč.
Bližší informace lze nalézt na www.lcs.cz.

Váš názor | Invex 2005: Světová novinka mezi MP3 přehrávači k vidění

Témata článku: Elektronická verze, Podniková funkce, Producent, Nová možnost, Sis, Nová funkce, Podniková verze, Malý producent

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší