Přední rumunská společnost GeCAD bude dodávat řešení TREND MICRO

17. července 2003
Microsoft ucpává kritickou chybu
Marlow, UK - 16. července 2003 - Společnost TREND MICRO včera oznámila, že se jí podařilo uzavřít distribuční smlouvu se společností GeCAD, která se soustředí na oblast počítačové bezpečnosti. Na základě dohody bude GeCAD od července dodávat na rumunský trh řešení Trend Micro Enterprise Virus Protection.
Přední rumunská společnost GeCAD bude dodávat řešení TREND MICRO

Dohoda je významná pro obě strany. GeCAD se po prodeji své antivirové technologie RAV AntiVirus společnosti Microsoft bude dále soustředit na dodávky bezpečnostních podnikových řešení (včetně řešení pro Linux). Proto si také vybrala silného partnera, který má k dispozici řešení pokrývající potřeby podniků od brán připojujících zákazníky k internetu až po pracovní stanice uživatelů. GeCAD bude distribuovat antivirová řešení a řešení pro filtrování internetového obsahu společnosti TREND MICRO.

Společnost TREND MICRO je přesvědčena, že volbou GeCAD se jí podaří zachytit růst rumunského trhu v oblasti podnikové bezpečnosti a že se GeCAD podaří navázat na předchozí dlouhodobou spolupráci s velkými zákazníky v Rumunsku a zúročit perfektní znalost trhu.

O Trend Micro Enterprise Protection Strategy

Trend Micro Enterprise Protection Strategy představuje možnost, jak vyřešit bezpečnost v síti. EPS poskytuje antivirovou ochranu a ochranu internetového obsahu a zaměřuje se na celý životní cyklus útoku; tedy na prevenci, odezvu po nalezení viru, reakci na virus a vyhodnocení zásahů s obnovou. EPS pokrývá nejrůznější produkty, služby a znalosti, které zasahují do všech fází řešení problému s viry. Trend Micro Enterprise Protection Strategy trvale napomáhá podnikům přizpůsobovat se měnícím se hrozbám.

O společnosti TREND MICRO

Společnost TREND MICRO je přední  světovou firmou v oblasti síťových antivirových řešení, softwaru a služeb pro zabezpečení internetového obsahu. Firma sídlí v Tokiu, své evropské ústředí má v Marlow v Anglii a obchodní zastoupení po celém světě. Produkty TREND MICRO jsou nabízeny prostřednictvím distribuční sítě dealerů poskytujících služby s přidanou hodnotou a sítě poskytovatelů řízených služeb. Další informace ohledně společnosti TREND MICRO a zkušební verze produktů lze nalézt na adrese: http://www.trendmicro-europe.com

 

TREND MICRO, logo t-ball, InterScan, VirusWall, ScanMail, OfficeScan a ServerProtect jsou obchodní známky a registrované obchodní známky společnosti Trend Micro Incorporated.  Všechna ostatní jména společností a produktů mohou být obchodními známkami a registrovanými obchodními známkami příslušných vlastníků.

 

O společnosti GeCAD Software

Společnost GeCAD Software byla založena v roce 1992 a specializuje se na vývoj a implementaci softwarových řešení. GeCAD získala certifikát jakosti ISO 9001 pro oblasti konzultací, projektů, implementace IT řešení a údržby a pro distribuci softwaru a hardwaru. V podnikání společnost GeCAD jsou na prvním místě zákazníci, a tento přístup jí dovoluje udržovat a soustavně vylepšovat svou pozici v oblastech poskytování, implementacích a konzultacích týkajících se softwarových řešení. O společnosti GeCAD získáte více informací na adrese: www.gecadsoftware.com.

 

Pro další informace laskavě kontaktujte:

 

Hana Göllnitz

Marketing Specialist PR

TREND MICRO Deutschland GmbH

Lise-Meitner-Strasse 4

85716 Unterschleissheim

Tel: +49(0)89 37479 863

Fax: +49(0)89 37479 799

E-Fax: +49(0)89 37479 89 863

E-Mail: Hana_Goellnitz@trendmicro.de

 

Tamara Smolová

Agentura CREO, spol.s.r.o.

tel.: + 420 602 217 194

e-mail: tamara.smolova@creo.cz

Váš názor Další článek: Microsoft ucpává kritickou chybu

Témata článku: Microsoft, Lisa, Trend, Ball, Trendy, Micro, Antivirová společnost, Raven, Perfektní znalost


Určitě si přečtěte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

** Mapy.cz neslouží jen k zobrazení podkladů a plánování tras ** Nabízejí celou řadu dalších praktických funkcí a možností ** Vybrali jsme třináct tipů a triků, o kterých možná (ne)víte

Karel Kilián | 31

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

** Je sice z Aliexpressu, ale funguje ** Můžete ji ovládat hlasem přes Amazon Echo nebo Google Home ** Za tři stovky zautomatizuje menší 230V spotřebič

Jakub Čížek | 103


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky