Pražská katedrála a brněnské letiště používají ERP od J.K.R.

Pražská katedrála a brněnské letiště používají ERP od J.K.R.

Provozovatel Mezinárodního letiště v Brně, společnost Letiště Brno, si pro podporu své činnosti vybral informační systém třídy BYZNYS od společnosti J.K.R., aby tak využila všech dostupných technických a softwarových možností pro zefektivnění a zkvalitnění práce při zpracovávání a vyhodnocování podnikové agendy.

Samotná implementace ERP třídy BYZNYS trvala 3 měsíce. Po prvotním zprovoznění ekonomické a obchodní agendy v rámci podnikového informačního systému, bylo rovněž integrováno speciální řešení pro handling. Zavedením řešení došlo ke sjednocení veškerých agend do jednoho místa a jejich vzájemnému propojení. Zároveň se podstatně zjednodušilo prvotní zadávání údajů do informačního systému.

„Implementace systému třídy BYZNYS pro Letiště Brno byla pro nás velkou výzvou. Dokázali jsme v rekordním čase nasadit nejen standardní funkčnosti, ale zejména unikátní řešení handlingu,“ přiblížil Alexandr Gonyšev, obchodní ředitel společnosti Gosvo, která systém implementovala.

Karel Večeřa, vedoucí ekonomického úseku ve společnosti Letiště Brno, k nasazení ERP třídy BYZNYS říká: „S příchodem systému BYZNYSdošlo k výraznému zlepšení celé řady zpracovávaných agend. Velmi důležité bylo pro nás zapracování modulu Handling do jádra systému, který pro naši společnost představuje 70 procent vlastních výkonů a pro naši činnost je velkým přínosem. Do budoucna plánujeme využití subsystému Workflow a centra sdílení dokumentů včetně digitalizace vstupů a výstupů dat.“

Možností, které podnikům poskytují ERP třídy BYZNYS, se rozhodla kvůli rostoucím nárokům na správu rozsáhlého nemovitého majetku využít také Metropolitní Kapitula u sv. Víta v Praze.

Největší aktivitou Metropolitní kapituly u sv. Víta v Praze je především správa a pronájem vlastního rozsáhlého nemovitého majetku a budov, kde je kapitula ve státním nájmu. Právě rozsáhlost nemovitého majetku a náročnost jeho správy ve vztahu k partnerům Metropolitní kapituly, vedla k rozhodnutí využít informační systémy třídy BYZNYS. Nasazením produktu BYZNYS dojde k pokrytí zvýšených nároků na vedení agendy a zjednoduší se komunikace s partnery Metropolitní kapituly. Informační systém třídy BYZNYS zároveň bude zabezpečovat běžnou ekonomickou činnost s důrazem právě na evidenci majetku a jeho správu.

Přechodem na podnikový informační systém BYZNYS získaly společnost Letiště Brno a Metropolitní kapitula u sv. Víta v Praze silný a stabilní systém pro sledování a vyhodnocování kompletní podnikové agendy s možností dalšího rozvoje.

Váš názor Další článek: Instalací Google Chrome jste podepsali smlouvu s ďáblem (aktualizováno)

Témata článku: Velká náročnost, Kompletní pokrytí, Vita, Podnikové nasazení, Státní podnik, Handling, Business, Nájem, Informační systém, velké pokrytí, Workflow


Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 21 grafických karet

AMD poráží Intel už i v notebooku

Jak vytvořit 3D fotky v mobilu

Nejlepší fotoaparáty do 30 000 Kč