Pražská fotobanka patří mezi největší svého druhu

Pražská fotobanka patří mezi největší svého druhu

Fotobanka Pixmac (www.pixmac.cz) nabízí přes tři milióny profesionálních fotografií prakticky na jakékoli téma. Redakce, grafici, webdesignéři i bloggeři mohou prostřednictvím fotobanky Pixmac zakoupit fotografie pro svoji práci. Unikátní je denně doplňovaná databáze čerstvých fotografií celebrit (http://www.pixmac.cz/celeb)

Zákazníci mohou fotografie v internetové fotobance Pixmac pohodlně prohledávat podle klíčových slov, jednoduchý je i proces koupě platební kartou.

Export českých fotografií

Přestože online fotobanka Pixmac konkuruje ostatním fotobankám cenou, díky velikosti globálního internetového trhu nabízí Pixmac možnost zajímavého výdělku fotografům.

Pixmac vychází autorům fotografií vstříc také profesionálním keywordingem (výběrem klíčových slov pro anotaci) zdarma. Nehrozí tedy, že by fotografie zůstala pohřbena na dně databáze, aniž by ji mohli klienti vyhledat.

Předplatné: cenová bomba

Cenově nejvýhodnější pro zákazníky internetové fotobanky Pixmac je předplatné. Fotografie v režimu royalty-free včetně sekce s fotografiemi celebrit je možno pořídit již od koruny, stačí si předplatit přístup do databáze fotografií na měsíc, kvartál nebo na celý rok.

Pixmac s.r.o.

Koněvova 141/2660
130 83 Praha 3
www.pixmac.cz
info@pixmac.com

Témata článku: Bomb, Celebrity, Fotobanky, Profesionální fotograf, Profesionální grafik, Anotace

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?