Prázdninová O2TV nabídka – digitální televize za poloviční cenu, navíc s novými kanály

Telefónica O2 Czech Republic přichází s výhodnou akční nabídkou proO2TV, televizi po pevné lince . Od 1. června 2007 do 31. srpna 2007 si zákazníci mohou vybrat hned z několika možností programových nabídek a dalších služeb za velmi zajímavé ceny. Navíc výrazně rozšiřuje množství televizních kanálů o nové doplňkové programové nabídky O2TV DĚTI Plus a O2TV DOKUMENTY Plus. Od června je tak k dispozici v televizi po pevné lince O2TV v digitální kvalitě obrazu i zvuku celkem 38 televizních a 16 rozhlasových kanálů.
Prázdninová O2TV nabídka – digitální televize za poloviční cenu, navíc s novými kanály

"TelevizeO2TV je na českém trhu svoji nabídkou naprosto jedinečná a její obliba i nadále stoupá. V současné chvíli opět přicházíme s další neodolatelnou nabídkou, ve které zákazník získá dokonce 50% slevu na základní programovou nabídkuO2TVZábava na první 3 měsíce užívání služby",uvedl Andrei Torriani, výkonný ředitel pro marketing společnosti Telefónica O2 Czech Republic a dodává: " A v tuto chvíli máme novinky jak pro dospělé, tak pro úplně nejmenší diváky. Některé programy jsou vysílány v angličtině a jsou tak vhodné pro ty, co se chtějí učit nebo vylepšit sé jazykové dovednosti. Navíc zvyšujeme počet programů pro děti, které chtějí přispívat k osvojování správných návyků a interakce mezi rodiči a dětmi."

Nové kanály O2TV DĚTI Plus

Nová programová nabídka pro děti s názvem O2TV Děti plus obsahuje čtyři kanály s programy pro děti všech věkových kategorií. Jedná se o kanály Baby TV, Jetix Play.

Baby TV - první televizní stanice, která vysílá pořady pro nejmenší děti. Jednotlivé programy jsou navrženy tak, aby jim rozuměly i děti do tří let. Kanál vysílá v anglickém jazyce 24 hodin denně.

Jetix Play - kanál, otevírající bránu do světa roztomilých příběhů a dobrodružství pro děti v předškolním věku. Pohádky jako Malá mořská víla, Huckelberry Finn nebo Oliver Twist jsou zpracovány jednoduše tak, aby jim porozuměli i ti nejmenší. Program je vysílán v českém a anglickém jazyce dvanáct hodin denně.

Cartoon Network - program pro děti, ale také dospělé, kteří rádi zapomenou na starosti všedních dní u animovaných seriálů. Příběhy Toma a Jerryho, vychytralého králíka Bugse Bunnyho, rodinky Flinestoneových a dalších mohou diváci sledovat v angličtině každý den mezi pátou ranní a devátou hodinou večerní.

Boomerang - kreslené seriály nabízí také tento program. Diváci se mohou těšit například na příběhy kocoura Garfielda, Růžového pantera, Pepka námořníka, Adamsovy rodiny, Scooby Doo nebo Kapitána Cayemana. Program je vysílán vždy od 5:00 do 21:00 hodin.

Nové kanályO2TV DOKUMENTY Plus

Nový balíčekO2TV Dokumenty plus obsahuje čtyři prestižní dokumentární stanice - Viasat History, Viasat Explorer, National Geographic Wild a Travel Channel.

Viasat History - ojedinělá televizní stanice, která je zaměřena zejména na diváky, kteří se zajímají o historii. Program v poutavých dokumentech představuje vše podstatné z dějin lidstva. Zájemce zasvětí do zákulisí válečných a politických událostí, světového vývoje a historie planety vůbec. Pořady jsou vysílány od páté ranní do půlnoci v českém jazyce.

Viasat Explorer - kanál pro všechny, jenž rádi sledují napínavé situace a adrenalin jim není cizí. Koktejl dokumentů o cestování, divoké přírodě, extrémních sportech, technických výstřelcích i atraktivních profesích je k dispozici v češtině od páté ranní do půlnoci.

National Geographic Wild - televizní stanice s kvalitními dokumenty pro ty, jež přitahuje panenská příroda, odlehlé končiny a život džungle. Vysílá anglicky každý den od osmé hodiny ranní do třetí hodiny po půlnoci, 65% pořadů je vybaveno českými titulky přímo ve vysílání (DVB).

Travel Channel- jedná se o kanál, určený všem milovníkům cestování a pozoruhodných míst naší planety. Díky této stanici divák navštíví známé destinace i exotická místa, o jejichž existenci možná ani netušil. Vydat na cesty se může každý zákazník každý den od osmé hodiny ranní do třetí hodiny po půlnoci, část pořadů je vysílána v češtině.

Témata článku: Exotický svět, Baby, Cartoon, Travel, History, Adrenalin, National Geographic, Příběh, Twist, Dítě, Všední den, Cartoon Network, Wild, Boomerang, Kanál

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje