Přáníčka, dárky a hry se systémem Helios Green

Přáníčka, dárky a hry se systémem Helios Green

Jeden z největších domácích výrobců a prodejců přání do obálky, dárkových předmětů, balícího sortimentu a společenských her, ALBI Česká republika a. s. patří k dalším zákazníkům podnikového informačního systému Helios Green.

Firma původně pracovala se dvěma různými informačními systémy, z nichž jeden byl implementován v Čechách a druhý na Slovensku. Po několika letech užívání těchto systémů se vedení společnosti rozhodlo přejít na jednotný systém pro zastoupení v obou zemích. Jedním ze základních požadavků pro výběr systému bylo, aby byl založen na SQL serveru.

„Při výběrovém řízení, jehož se nakonec zúčastnili tři potenciální dodavatelé, jsme stanovili několik základních kritérií. Velký důraz jsme kladli zejména na reference uživatelů,“ vysvětluje Antonín Kokeš, výkonný ředitel společnosti ALBI.

V lednu 2005 byla podepsána smlouva se společností LCS, dodavatelem informačního systému Helios Green (tehdejším názvem LCS Noris).

Projekt začal úvodní studii, která byla podepsána již na sklonku předchozího roku. Implementace projektu probíhala během celého roku 2005 a mzdy na Slovenské pobočce v prvním čtvrtletí 2006. Implementace byla provedena do verze 41 .NET. Od konce roku 2007 začala probíhat migrace na verzi 42 NET.

Ve společnosti ALBI jsou v současné době implementovány moduly Ekonomika, Majetek a Mzdy. Systém Helios Green je implementován na české a slovenské pobočce, o implementaci na polskou pobočku se zatím neuvažuje.

Váš názor | Největší internetová parfumerie skupuje konkurenci

Témata článku: Helios, Dárkové obálky, Obálky, Green, Předchozí výběr

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší